Campionul

  • Autor subiect DeletedUser3920
  • Data de început

DeletedUser3920

Guest
Am descoperit aceasta problema pe Brisgard ( doar pe lumea asta joc) si anume:
atunci cand tin click-ul deasupra iconitei cu ,,Campionul" informatiile despre el ( atacul, apararea, bonusurile ... absolut tot) pe care ar trebui sa mi le arate in susul paginii ... mi le arata exact in jos, vedeti aici: http://prntscr.com/3btt6i
La nici o alta unitate nu am mai intalnit aceasta problema... si nu doar odata, ci absolut tot timpul cand ma lupt mi se intampla acelasi lucru. Dupa cum puteti vedea in imaginea din link-ul pus de mine mai sus folosesc Google Chrome, ei bine si Mozilla Firefox ,,reactioneaza" la fel.
Aceasta nu este o problema majora ci din contra una minora, dar sper ca pe viitor sa se rezolve. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8319

Guest
chestia asta se intampla la toate unitatile si nu numai pe brisgard,se intampla pe toate lumile
 

DeletedUser8319

Guest
totusi sa se faca ceva in privinta ei... nu??

da ai dreptate

si hai sa fim seriosi tu cu MUSCHETARUL il ataci pe unu din evul mediu mijlociu si ala are ca aparare 3 INFANTERISTI lol
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3920

Guest
si hai sa fim seriosi tu cu MUSCHETARUL il ataci pe unu din evul mediu mijlociu si ala are ca aparare 3 INFANTERISTI lol

:))) frate ce mai vazusi si tu... nici prin gand nu imi trecea ca o sa imi zica cnv pe forum ca nu e corect ca il atac pe ala cu armata inferioara alei mele :))) LOL
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil, sa se rezolve.

Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.
O zi frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser9837

Guest
Bună ziua. Când pun cursorul pe Campionul din Era Postmodernă spune la descriere că este unitate grea (arată și simbolul pentru unitate grea - armura), dar are aceleași caracteristici cu unitatea rapidă (MLI). E o greșeală?
 

DeletedUser9837

Guest
Păi există, zic. Și pe Wiki FoE la Campionul din Postmodernă arată simbolul de tip de unitate grea dar caracteristicile sunt ale unității rapide (MLI).
Iar la descriere spune, citez: ”Campionul este o unitate militară specială, introdusă în joc la Evenimentul de Paște 2014. Aceste unități au o varietate de bonusuri, în funcție de epocă, dar toate au abilitățile Cavalerism și Chemarea datoriei. Campionul este unitate rapidă, dar din Epoca Postmodernă devine unitate grea.
 
Sus