castig diamante

DeletedUser

Guest
Mi se pare o idee buna sa existe un tab de evidenta a diamantelor castigate in joc (pentru fiecare jucator), asa cum exista si pentru medalii. Cred ca s-ar asigura o mai buna "transparenta". Voi ce parere aveti?
 

DeletedUser216

Guest
Castigate in joc sau cumparate pe bani reali? Oricum nu mi se pare relevant in nici unul din cazuri, te poti uita la oras si sa vezi ce cladiri are pe acolo ca sa-ti faci o idee cate diamante a folosit...
 

DeletedUser

Guest
Castigate in joc sau cumparate pe bani reali? Oricum nu mi se pare relevant in nici unul din cazuri, te poti uita la oras si sa vezi ce cladiri are pe acolo ca sa-ti faci o idee cate diamante a folosit...
"argumentul" tau sta in picioare si in cazul medaliilor si totusi uite ca exista o evidenta care se prezinta si jucatorilor!
 

DeletedUser216

Guest
Medaliile nu se cumpara pe bani reali si pentru ca medaliile se folosesc doar pentru a cumpara expansiuni nu stiu cat de usor iti poti da seama cate expansiuni are respectivul cumparate doar din medalii.
 

DeletedUser1022

Guest
@adema, nu o sa vezi asa ceva.
1. jucatorii care baga 'la greu' diamante nu se lauda cu asta si nu doresc sa se stie ce si cum.
2. daca ar fi o statistica doar pt diamantele castigate, la ce ar folosi? cine are mai mult noroc?
 

DeletedUser

Guest
Era de asteptat ca cei ce le cumpara pe bani reali sa fie impotriva...si totusi eu vorbeam de transparenta. Probabil ar folosi la acelasi lucru la care foloseste si clasamentul pe medalii. Pur si simplu ca SA STIM, nu sa dam cu presupusul. Mai ales ca ar fi extrem de usor de implementat, aceasta evidenta existand deja. Totusi nu pricep de ce atata incrancenare impotriva cunoasterii...
 
Sus