Centrul de Mesaje mi-a devenit inaccesibil

Ahdrian

Well-Known Member
Lumea: Cirgard
Browser și versiune sau tipul aplicației: Google Chrome Version 114.0.5735.199 (Official Build) (64-bit)
Prezentare:
Pe ecranul principal, brusc a apărut butonul pentru centrul de mesaje cu albastru.
Cât de des se întâmplă: acum a apărut prima dată.
Urgența: URGENT! Nu mai pot comunica cu ghilda și cu nimeni!
Acțiuni preventive: Deconectare/Reconectare, chiar și Restart la computer. Nu s-a rezolvat.
Rezumat:

Pe ecranul principal, brusc a apărut butonul pentru centrul de mesaje pe fond albastru, față de celelalte portocalii.
La clic pe buton nu se întâmplă nimic, nu pot intra în Centrul de Mesaje.
Când duc săgeata pe el, apare textul: "Fă cercetări în domeniul 'caselor cu aperiș de paie' din schema tehnologică pentru a debloca mesajele".
Sunt în Luna lui Jupiter și Centrul de Mesaje a fost Ok până azi la ora 11. Am făcut o pauză, și asta am găsit pe la ora 16!
Print-screen-uri:
 

Atașamente

  • bugButonMesaje.jpg
    bugButonMesaje.jpg
    582,2 KB · Vizualizări: 2

Vali

Well-Known Member
Asa e la toata lumea... de la prea multe scripturi, de la prea multe legendare din Titan.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Se poate intra la Centrul de Mesaje pe la CbG/GbG. Dar se pare că au apărut și alte buguri, poate de la vreun update recent!
 

kazdak

Member
Lumea: Cirgard
Browser și versiune sau tipul aplicației: Google Chrome Version 114.0.5735.199 (Official Build) (64-bit)
Prezentare:
Pe ecranul principal, brusc a apărut butonul pentru centrul de mesaje cu albastru.
Cât de des se întâmplă: acum a apărut prima dată.
Urgența: URGENT! Nu mai pot comunica cu ghilda și cu nimeni!
Acțiuni preventive: Deconectare/Reconectare, chiar și Restart la computer. Nu s-a rezolvat.
Rezumat:

Pe ecranul principal, brusc a apărut butonul pentru centrul de mesaje pe fond albastru, față de celelalte portocalii.
La clic pe buton nu se întâmplă nimic, nu pot intra în Centrul de Mesaje.
Când duc săgeata pe el, apare textul: "Fă cercetări în domeniul 'caselor cu aperiș de paie' din schema tehnologică pentru a debloca mesajele".
Sunt în Luna lui Jupiter și Centrul de Mesaje a fost Ok până azi la ora 11. Am făcut o pauză, și asta am găsit pe la ora 16!
Print-screen-uri:
La fel e si la mine si sunt blocate si cladirile de productie. Pot da doar "5 minute", la restul imi cere sa fac cercetari in domeniul cultivarii care e din epoca de bronz si bine inte;es ca e faut!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este vorba de un bug cunoscut, la remedierea căruia se lucrează în prezent, mulțumim de raportare.
 
Sus