chat global

DeletedUser44

Guest
As dori sa fac o propunere,la chat-ul global sa se implementeze cand dai pe numele unui jucator sa poti sa il vizitezi
 

DeletedUser3920

Guest
PRO
foarte eficient... de ce sa te duci sa il cauti trebuind sa ii copiezi numele...
de ex zice cineva: planuri ieftine la (o cladire legendara) doar dai click pe numele lui si ii vizitezi orasul.
GENIAL
 

DeletedUser7925

Guest
Eu unul cred ca nu ar ajuta cu nimic pentru ca daca acel jucator nu este vecin cu tine sau membru al ghildei tale nu ai rezolvat nimic tot trebuie sa-i copiezi numele dupa care sa-i trimiti invitatie ca sa va ajutati reciproc mai simplu ar fi daca s-ar adauga inca doua optiuni si anume atunci cand dai click pe numele unui jucator in chat sa-ti apara ,,invita in ghilda'' si ,,trimite invitatie de prietenie'' asa o sa fie mult mai usor....asta cred eu :D
 

DeletedUser44

Guest
ma refer la faptul caci sa dai pe el si sa te uiti mai repede la el in sat,de exemplu daca un jucator cauta ghilda,sa vezi imediat ce are in sat,cat e de avansat sau daca cineva doreste ajutor la CL,sa intri imediat si sa vezi daca are ce ai nevoie...ar fi de mare ajutor si functiile pe care le-ai spus tu...
 
Sus