Cheat pe Chat?

Ahdrian

Well-Known Member
Azi, am vrut să raportez jucătorul M X M care anunță pe chat că vrea să cedeze contul, ceea ce știu că nu e permis de joc. Surpriză, mi se cere să confirm că vreau să-l raportez pe jucătorul Masterd care a postat după el. Este acesta un nou mod de trișat în joc?!
 

Atașamente

  • MXMcheat.jpg
    MXMcheat.jpg
    59,3 KB · Vizualizări: 12

Rigs

Well-Known Member
Cel mai probabil ai apasat mai jos si a luat jucatorul ”masterd”.
Regulilele inno privind multi, share account, si asa mai departe is invechite oricum :))))) nu e greu sa gasesti o scuza sau altceva daca singurul admin de pe .ro te suspecteaza, in sensul in care oricum cel putin 30% din jucatori au cel putin 1cont suport, pe serverele mari se si vand conturi pe $$ fara problema
 

Ahdrian

Well-Known Member
Cel mai probabil ai apasat mai jos si a luat jucatorul ”masterd”.
Regulilele inno privind multi, share account, si asa mai departe is invechite oricum :))))) nu e greu sa gasesti o scuza sau altceva daca singurul admin de pe .ro te suspecteaza, in sensul in care oricum cel putin 30% din jucatori au cel putin 1cont suport, pe serverele mari se si vand conturi pe $$ fara problema
Așa am bănuit și eu prima dată, că am dat eu clic greșit, așa că am tot încercat să dau clic corect. Abia după ce am verificat iar și iar că nu greșisem eu, am scris aici.
 
Sus