Clădiri de apărare in atac

Dragon X

Well-Known Member
Văd ca ați tot scos mai multe clădiri de atac ,piața câștigătorilor ,rond cu flori ,tabla de șah ,carusel dar clădiri cu apărare in atac nu prea sunt, cred ca ar trebui schimbată puțin deficiența asta , fiecare ar trebui sa aibe de unde sa își aleagă fiind joc de strategie , cred ca măcar 2 clădiri de genul celor indicate mai sus de 3x3 cu o eficientă de același randament la apărare in atac ar fi normal , singura clădire la apărare este santinela care este cea mai buna ,iar restul nu au chiar asa mare eficientă însă suntem nevoiți sa punem in oraș, sper sa luați in calcul
 

Ahdrian

Well-Known Member
Eu am văzut că există multe clădiri speciale care dau bonus de apărare pentru trupele de atac. Am pe hartă Statuia de onoare, cu bonus de la Drumul spre victorie, Brutăria cu pricomigdale, Templul soarelui, Templul druizilor, Obelisc antic, Poarta Zeului Soare, Avanpost santinelă, dar și legendarele Statuia lui Zeus, Castel del Monte și Catedrala din Aachen! Toate astea, cumulate, îmi dau 152% bonus de apărare pentru trupele de atac!
 
Ultima editare:

Dragon X

Well-Known Member
Eu am văzut că există multe clădiri speciale care dau bonus de apărare pentru trupele de atac. Am pe hartă Statuia de onoare, cu bonus de la Drumul spre victorie, Brutăria cu pricomigdale, Templul soarelui, Templul druizilor, Obelisc antic, Poarta Zeului Soare, Avanpost santinelă, dar și legendarele Statuia lui Zeus, Castel del Monte și Catedrala din Aachen! Toate astea, cumulate, îmi dau 152% bonus de apărare pentru trupele de atac!
Vorbeam de altfel de clădiri nu cele de event , iar drumul de la statuie da prea puțin la cât ocupă , vb de o clădire 3x3 din care sa iei 10% apărare in atac urcând in funcție de eră am specificat clădirile
 
Sus