cladiri la nivel foarte mare (alcatraz )

  • Autor subiect DeletedUser9234
  • Data de început

DeletedUser9234

Guest
de ce se ia ban daca dezvolti o cladire la cel mai inalt nivel .....si de ce i se spune sa inceteze ridicarea cladiri ..... i sa intamplat unui coleg de ghilda care recent a luat ban fiindca sia ridicat nivelul la alcatraz prea mult ....... vreau sa stiu deoarece intentionam sa fac la fel si sa stiu daca are rost sa jok in continuare ....
 

DeletedUser6678

Guest
Buna seara,

Orice sanctiune primita de un jucator are la baza o incalcare a Regulamentului jocului, in niciun caz nu are legatura cu nivelul unei cladiri legendare.

Va doresc o seara buna si spor la joc.
 

DeletedUser8928

Guest
Salut , daca are dovada ca i s-a spus sa inceteze cu crestereal lvl-ului sa o publice aici . Cine ii spune sa se opreasca ?
 

DeletedUser9234

Guest
problema este in felul urmator ...cei de la foe acuza ca ar avea cont de sprijin si ca se doneaza la cladirea lui ...dar cum poti opri pe cineva care nu il cunosti sa doneze la tine ...si ce interes ai avea sa il opresti din donat ...nu inteleg ...este inadmisibil ca dupa 3 ani de jok ..in care totusi investesti timp prietenii de ghilda si BANI sa vina sa iti zica stii ca ai un cont suport si te blocam .... interesele intrun jok virtual sunt atat de mari incat iti vine sa nu mai joci ...pana la urma e doar un jok insa nu inteleg de ce nu il blocheaza pe cel care doneaza si nu se dezvolta nu celui care se doneaza .....
 

DeletedUser

Guest
problema este in felul urmator ...cei de la foe acuza ca ar avea cont de sprijin si ca se doneaza la cladirea lui ...dar cum poti opri pe cineva care nu il cunosti sa doneze la tine ...si ce interes ai avea sa il opresti din donat ...nu inteleg ...este inadmisibil ca dupa 3 ani de jok ..in care totusi investesti timp prietenii de ghilda si BANI sa vina sa iti zica stii ca ai un cont suport si te blocam .... interesele intrun jok virtual sunt atat de mari incat iti vine sa nu mai joci ...pana la urma e doar un jok insa nu inteleg de ce nu il blocheaza pe cel care doneaza si nu se dezvolta nu celui care se doneaza .....

Daca persoana respectiva chiar considera ca nu a facut nimic gresit si ca admin-ul local si-a folosit drepturile in mod abuziv, spune-i sa imi lase un PM si ii dau eu un numar de telefon pentru a lua legatura cu altcineva.

Thanks,
Paul

PS: Numarul este telefon este din Germania (numar de fix) si trebuie sa stie limba Engleza sau Germana la un nivel conversational bun.
 
Sus