cladiri legendare

DeletedUser4905

Guest
Salutari cine doreste planuri pentru urmatoarele cladiri legendare: Basilica san marco lv 8 baslilica sfanta sofia lv 0 catedrala sfantul vasile lv 2 biserica doamnei noastre din dresden lv 2 statuia lui zeus lv 1 castel de monte lv 1 catedrala din aachen lv 0 si castelul deal lv 2 sunt rugati sa adauge la prieteni SSS. si ofer si motivari finisari la fiecare 24h dupa cerinte si ajutor cu produse
 

DeletedUser3958

Guest
salut
Am Catedrala din Aachen,cine doreste planuri sa ma adauge la prieteni,user-ul meu este barbarul201
 

DeletedUser2761

Guest
Nume : robbi
Lumea: 1 Arvahal
legendare : 14
Astept cereri de prietenie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2744

Guest
am toate cladirile, mai putin cele din era industriala, va astept sa donati p.f. si sa castigati planuri
 

DeletedUser3127

Guest
Am Catedrala din Achen si Biserica Doamnei Noastre din Dresden user-ul este Fire2013
 

DeletedUser

Guest
ma cheama in joc mihai7000 si as propune sa se faca ca cladire legendara sfinxul si sal primesc daca se face
 

mha1

New Member
caut prieteni care doresc sa doneze PF la urmatoarele cladiri:
-Zeus
-Farul din Alexandria
-Colosseum
Prin donatii se pot castiga planuri, PF si medalii!
Nume MHA1
 

DeletedUser4733

Guest
userul meu este bb1304. caut donatori pentru urmatoarele cladiri legendare:
1. Turnul babel - lvl 7;
2. Farul din Alexandria - lvl 8;
3. Notre Dame - lvl 3;
4. Colosseum - lvl 5;
5. Catedrala din aachen - lvl 4;
6 San Marco - lvl 3; 7;
Castel del Monte - lvl 4;
8 Sf. Vasile - lvl 3,
9 Castelul Deal - lvl 2;
10. Biserica Doamnei noastre din Dresden - lvl 2.
Astept mesaj privat prin mesagerie. Multumesc anticipat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4006

Guest
Da Add friend daca te intereseaza planuri la cladiri legendare:
Collosseum, Babel, Zeus.
user: michellemim
 

DeletedUser

Guest
Astept donatii am toate cladirile ... mai putin turnul babel si cele 2 din era industriala
 

DeletedUser3167

Guest
Salutare tuturor, eu am problema cu donatorii de puncte forge fake. am cativa vecini care au primit puncte forge de rangul sutelor, iar acei donatori sunt fie in prima era fie in cea de-a 3-a era, ceea ce mi se pare imposibil. nu poti dona de ex 200 de puncte forge la cineva pentru un plan de cladire legendare cand tu esti in epoca de piatra sau cea a fierului. sa fim seriosi. Si as vrea sa stiu daca cineva dintre admini monitorizeaza acest lucru.
 

DeletedUser1279

Guest
Buna ziua,
Daca dvs. considerati ca este ceva in neregula cu donatorii vecinilor dvs. si doriti sa raportati acest lucru, va rog sa faceti tichet la suport pentru verificari.
O zi frumoasa!
 

DeletedUser4733

Guest
userul meu este bb1304. caut donatori pentru urmatoarele cladiri legendare:
1. Turnul babel - lvl 8;
2. Farul din Alexandria - lvl 9;
3. Notre Dame - lvl 3;
4. Colosseum - lvl 5;
5. Catedrala din aachen - lvl 4;
6 San Marco - lvl 3;
7. Castel del Monte - lvl 6;
8 Sf. Vasile - lvl 4,
9 Castelul Deal - lvl 3;
10. Biserica Doamnei noastre din Dresden - lvl 2.
11. Capitoliul SUA - LVL 2
Astept mesaj privat prin mesagerie. Multumesc anticipat!
 

DeletedUser6079

Guest
stiu ca sa mai zis dar cand va fi un urmator concurs de indentificat cladiri legendare?
 

DeletedUser8328

Guest
„Salutare tuturor, eu am problema cu donatorii de puncte forge fake. am cativa vecini care au primit puncte forge de rangul sutelor, iar acei donatori sunt fie in prima era fie in cea de-a 3-a era, ceea ce mi se pare imposibil.”

eu sunt în epoca fierului și am donat deja sute de puncte de cercetare, pentru că donez aproape în fiecare zi.

ori nu știi să pui întrebarea, ori ți se pare că nu e în regulă când de fapt totul e absolut în regulă/

prin modul cum pui întrebarea zăpăcești pe toată lumea. întâi scrii că ai o problemă cu donatorii. apoi scrii despre vecini care au primit puncte. hotărăște-te întâi totuși cu cine ai o problemă: cu donatorii sau cu cei care au primit?

și încă ceva ar trebui să te mai hotărăști: tu ai o problemă sau vecinii tăi au o problemă?; cu care donatori ai problema, ai tăi sau ai altora?

construiește-ți un discurs coerent și așteaptă după aceea răspunsuri pe măsură. dacă scrii la support așa cum ai scris aici, nu-ți va răspunde nimeni nimic... :(
 

DeletedUser216

Guest
prin modul cum pui întrebarea zăpăcești pe toată lumea.

Pe tine cu siguranta te-a zăpăcit daca i-ai raspuns dupa atata timp...

Ah si inca ceva...

... și încă ceva ar trebui să te mai hotărăști: tu ai o problemă sau posturile vechi au o problemă?; cu care posturi ai problema, alea vechi sau ale altora?
Pentru ca daca ai o problema te sfatuiesc sa...
...scrii la support
 

DeletedUser9287

Guest
s-a mai facut ceva in legatura cu dublurile la planuri???se pot face sau nu schimburi de planuri???
poate makar le vindem...**** orice ,dar sa le putem folosi cumva....eu unul am o gramada de cladiri ...planuri dar nu pot face mare lucru cu ele...apropo sper sa nu ma sanctionati de offtopic,dar sant prin evul mediu timpuriu si sbia *** am gasit vreo 100 de diamante ...pe unde sant dintrastea??
 
Ultima editare de un moderator:
Sus