Clasament global

john58

Well-Known Member
De la un timp nu mai pot accesa clasamentul global prin cautara unei pozitii de exemplu jucatorii de la pozitia 500 (cei 10 jucatori ) deoarece imediat ce incerc dispare clasmentul global . Acest lucru este necesar liderilor pentru invitatii in ghilda
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Cum alți jucători se pare că nu au aceeași problemă, tind să cred că este vorba de o cauză locală.
Nu avem cum să vă oferim mai multe informații, pentru că nici dvs. nu ne-ați dat detaliile necesare pentru raportarea unei erori.
 

john58

Well-Known Member
Cum alți jucători se pare că nu au aceeași problemă, tind să cred că este vorba de o cauză locală.
Nu avem cum să vă oferim mai multe informații, pentru că nici dvs. nu ne-ați dat detaliile necesare pentru raportarea unei erori.
Incarcati sa va duceti la pagina 500 din clasamentul g;oca; la jucatori sa vedeti daca puteti ajunge direct acolo (am incercat si in Crome si in Mozzila si nu merge). Iar in privinta internatulrui am fibra de 1000 de la RDS care este cea mai buna
 

john58

Well-Known Member
Tot nu merge sa navighez la pagina 300 sau 400 sau alta pagina din clasamentul jucatorilor (sau oricare alta pagina)
 
Sus