Colecterea tuturor unitatilor militare automata,fara a intra la fiecare 4 h

  • Autor subiect DeletedUser5853
  • Data de început

DeletedUser5853

Guest
Sulut!
Am stat putin si m-am gindit ieri la munca (pt ca este trecut de ora 00:00,adica 02:30) ,ce titlu sa pun ca sa iasa in evidenta,pt cladirile militare pt care trebuie sa intri la fiecare 4 ore sa-ti colectezi militarii,de la 1 la 4, care au servit in batalii...sistemul de cladiri militare este gindit pt cei care au timp non-stop,nu am nici o problema cu cei care au timp,dar trebuie facut ceva si pt cei care nu au timp si vin cu ideea de a da comanda,fara a intra la fiecare 4 ore,la toate cladirile militare care sunt unitatile militare moarte,dupa batalii,ex:
-prima unitate reinvie la 4 ore
-a doua reinvie dupa 8 ore
-a treia reinvie dupa 12 ore
-a patra dupa 16 ore
...sunt un jucator cit de cit activ,intru 30 min-1h dimineata si mai mult seara si nu am timp sa intru in cursul zilei pt ca sunt la munca 6 din 7 zile a cite 9-12 ore si automat pierd in fata celor care au timp berechet
 

DeletedUser2304

Guest
dupa parerea mea , acest joc, nu este gandit si pentru cei ce au un servici. asta pentru ca si eu am un servici , care nu-mi permite sa dau luptele pentru turnir, pana la ora inchiderii turnirului. majoritatea le dau seara cand vin de la munca. iar lunea, turnirurile se deschid cam pe la ora 9:00. ori la acea ora sunt la munca. as putea sa dau luptele in fiecare dimineata, trezindu-ma mai devreme, dar tot pierd ziua de luni datorita orei intarziate la care se deschide turnirul. asta este, eu din acest motiv m-am resemnat un an ca nu am sanse reala sa castig turnee.
 

DeletedUser6079

Guest
eu nu inteleg daca trupele se fac atata in 4 ore asta e si in general pe mine nu ma deranjeaza
 
Sus