CONCURS: De când jucați FoE?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

SlyErafim

New Member
Acum 1 an, pe vremea asta am inceput sa joc foe.
Ma uitam la un video pe youtube si mi-a aparut o reclama, am dat pe ea si pt ca eram plictisit am terminat si tutorialul si am inceput sa joc. Incepuse sa imi placa, si devenea din ce in ce mai interesant, dupa 1 zi de jucat foe am deblocat parca acolo unde iti apar sugestiile de prieteni, si i-am dat add lui.....Civic.
Ba pe langa asta i-a mai trimis si un mesaj in care il rugam sa puna niste pf la oracol, sa il fac si eu de niv 2. Si sicer nu am asteptam sa raspunda pt ca am mai intrebat pe cineva si nu mi-a raspuns.
Civic, din mila, evident, mi-a acceptat cerera si mi-a raspuns la mesaj. Apoi mi-a pun 1 pf :)
Eu, l-am mai intrebat daca are nevoie de ajutor si a zis ca alta data.
Apoi, el a intrat in canabis, eu eram ratacit in ramurile jocului si nu ma descalceam, mi-a
explicat el cum sa ies din ghilda. Si am ajuns in sfarsit aici, in Canabis, unde cei din SoulReapers si din ghilda ma ajuta in fiecare zi.
Si pentru asta vreau sa le multumesc toturor care si-au batut capul cu mine invatandu-ma si ajutandu-ma la joc.
 

john58

Well-Known Member
Prima dat am jucat in 2012 iar dupa o pauza de 3 ani am revenit deci din 2015 joc . Cand am inceput nu exista decat o lume si parca maxim Coloniala
 

Regele-Leu

Member
Forge 10th anniversary logo.png

Dragi jucători,

Forge of Empires a împlinit 10 ani și vrem să știm dacă voi sunteți jucători vechi sau nou-veniți. Deci întrebarea de concurs este: de când jucați FoE?

Vă așteptăm răspunsul direct în această temă, pentru a participa la tragerea la sorți! Nu este nevoie de date super-exacte, puteți și aproxima fără probleme. :)

Fiecare jucător poate avea doar o singură postare.

Dintre toate înscrierile, vom extrage 3 câștigători, care vor primi fiecare câte 200 de Diamante.

Concursul se încheie pe 29 aprilie la ora 22:00.

Vă dorim mult succes!

Echipa Forge of Empires
2 ani si 2 luni
 

suspansu

Well-Known Member
Joc de ceva ani de zile! Sigur nu mai știu,dar asta nu conteaza! Ce conteaza cel mai mult,este faptul ca mi place ,acest minunat joc! Am jucat foarte multe jocuri,dar nici unul nu se compara,cu Forge of Empires!Joc de 5 ani ! ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus