Concurs: Rezoluție pentru FoE pe 2023

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
2023.png

Dragi jucători,

Aveți vreo rezoluție pentru noul an legată de joc?

Adăugați mai jos o postare în care ne scrieți ce ați hotărât pentru 2023 și FoE, și participați la tragerea la sorți!

Dacă nu aveți nicio astfel de rezoluție, puteți posta oricum aici: puteți, de exemplu, să le urați altor jucători un an nou fericit. :)

Dintre toate răspunsurile, vom extrage la întâmplare 3 câștigători, care vor primi fiecare 1000 de Diamante!


Concursul se încheie pe 3 ianuarie 2023 la 23:59.

Nu ezitați să participați, toată lumea are o șansă!

Multă baftă!
Echipa Forge of Empires
 

Kseniya*

New Member
In primul rand va urez un calduros La multi ani ,cu multe realizari pe toate planurile,cu sanatate si multa fericire si nu in ultimul rand cu mult spor si reusite multiple in FOE .
Cu privire la rezolutia noului an in FOE ,imi doresc sa cresc pe multe planuri..atac,aparare ,legendare cat mai sus ridicate ,o mai buna coordonare in echipa si nu numai, sa ajut atat cat am fost si eu ajutata si indrumata de colegi si sa fiu mai inteleapta cu deciziile ce le iau ptr ca orasul meu sa arate frumos si sa fie si eficient.
La multi ani tuturor ! Un 2023 minunat !✨
 

Antrax TNT

Member
La multi ani jucatori din comunitatea FOE Romania.
Cu privire la rezolutia noului an in FOE, imi doresc un staff competent care sa tina cont de regulamantul jocului, regulament ce pe serverele externe se respecta dar la noi doar dupa cum doreste patroana.
Sanatate va doresc !
 

suspansu

Well-Known Member
Schimbați ceva în acest joc,ca deja devine plictisitor! Daca și Titan va fi ca Venus și Jupiter,fara vre o schimbare majora ,atunci totul va fi doar o rutina! Parerea mea personala! În rest numai de bine! La mulți ani tovarași !
 

trak

New Member
La multi ani! 2023 sa ne aduca cat mai multr puncte. planuri și medalii și mai ales colegi de ghilda care să considere FOE un joc, nimic mai mult.
 

Dumi.

Well-Known Member
La multi ani tutror!
Nu am asteptari de la joc. Sper doar sa fim suficient de bine , astfel incat sa il jucam in continuare!
 

Allmy

Member
La multi ani atat jucatorilor cat si organizatorilor FOE !!!

Rezolutia pentru 2023 -pe lumea Cirgard vreau sa ajung in ultima era disponibila; iar pentru East-Nagach sa ajung cu toate legendarele pe care le am acum in oras la nivel 80.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Mulțumim pentru participare.
Câștigătorii tragerii la sorți: Allmy, Kseniya* și Claudu. Felicitări!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus