Conectare la joc

  • Autor subiect DeletedUser7305
  • Data de început

DeletedUser7305

Guest
Buna dimineata,
Astazi nu reusesc sa ma conectez la joc. Introduc nume si parola.. si ma intoarce iar si iar la pagina de conectare. Mai are cineva problema asta?
Multumesc.

Am reusit sa ma conectez pe Exporer, dar pe browserul pe care jucam , Firefox..nu merge orice as face.
Sper sa se rezolve problema. Multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Salut.

Incognito, e problemă de la Mozzila Firefox, dezinstalează-l apoi instalează Ccleaner și rulează-l, apoi reinstalează firefox și să spui dacă îți funcționează.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7305

Guest
Buna ziua,
Multumesc pentru raspuns. Aceasta este singura modalitate? Pana aseara mergea totul ok. Mai astept putin..poate se rezolva problema.. daca nu voi incerca. Bine ca m-am putut conecta pe explorer. Alte jocuri insa, merg bine pe firefox.
Multumesc inca o data . O zi placuta.
 

DeletedUser5468

Guest
Salut din nou.

Știu mult mai multe metode, dar aceasta este cea mai sigură și mai simplă dintre cele pe care le știu.

Degeaba aștepți, odată ce-ți merge pe alte Browsere jocul înseamnă că e problemă de la tine,adică cu Firefox, dacă nu funționa pe nici unul din Browserele tale însemna că era de le InnoGames-Forge of Empires.

Ar mai fi ceva, dezinstalează programele de completare(Addon-urile,Extensiile) inutile din browserul firefox.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7305

Guest
Buna seara,
Multumesc mult. Pana la urma s-a rezolvat cu o stergere simpla de cookies.:)
Weekend placut.
 

DeletedUser5468

Guest
Nu ai pentru ce, ai rezolvat singur problema, nu cu ajutorul meu.

În unele cazuri ștergerea memoriei cache nu funcționa, de asta nici nu am mai scris aici despre ea, dar dacă instalai Ccleaner făceai același lucru, acel program șterge cookies și alte chestii inutile pentru calculator, browsere și alte programe.

Asemenea și ție, să ai parte de un Weekend însorit.
 
Sus