conectare

  • Autor subiect DeletedUser8861
  • Data de început

DeletedUser8861

Guest
Buna, am o intrebare?Dece nu imi merge sa ma conectez la joc,scriu id.... parola..... si dau conectare si mai jos de innogames scrie error? Sa aveti o vara pe cinste!
 

DeletedUser2343

Guest
Bună ziua !
Faceți tichet la suport pentru verificări (click dreapta oriunde în joc - Suport).

O zi bună !
 

DeletedUser

Guest
Dacă nu se poate conecta, nu poate da click dreapta oriunde în joc.
 

DeletedUser5468

Guest
Da tessarol, ai dreptate.
@FuryQIon, dar este și aici pe forum lângă cele 6 chenare, forum, discuţii noi, Aplicaţia ipad, Foe, Reguli forum, reguli joc şi apoi Suport :)
 

DeletedUser2343

Guest
Greșeala mea, nu mi-am dat seama.
FuriQYIon, ai pe pagina forumului sus, în partea dreaptă, Suport. Click acolo și urmezi pașii.
 

DeletedUser8861

Guest
k mersi

Da si mai am o intrebare? Acu se incarca si cand ajunge la 81 scrie Erroare la incarcare shared/icons/icons
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Încearcă alte browsere, dezinstalează antivirusul(dacă ai), șterge memoria cache, încearcă Ccleaner sau încearcă pe un alt calculator, și dacă vezi că pe alt calculator îți merge, înseamnă că problema e de la tine în caz contrar înseamnă că începe să cadă serverul FoE și de asta apar aceste probleme.

Dacă nu, schimbă windowsul sau sistemul de operare pe care îl ai sau dacă ai un prieten roagă-l pe el să te ajute să scapi de această problemă.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8861

Guest
Pe alt calculator merge,si da mersi pt sfat cred ca mi-am rezolvat intrebare ms
 
Sus