Cont cu acelasi ip

  • Autor subiect DeletedUser7068
  • Data de început

DeletedUser7068

Guest
suntem doua persoane care jucam de pe acelasi ip
eu si cu varul meu
intrebarea este dece nu putem sa punem puncte forge la cladiri?
suntem doua persoane diferite
din doua ere diferite
eu lam convins sa joace dupa m ult timp
impartim cam tot timpul aceiasi conexiune
si la munca mergem tot impreuna in deplasari
nu inteleg
daca ar fi un router la mai multe famili atunci nu ar putea sa se ajute
doar e normal
exact cum as fi prieten cu unu din vrancea si ar pune pf la mine si eu la el
???????
multumesc
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
Este permis ca doi sau mai mulţi utilizatori să joace pe acelaşi calculator şi/sau IP, cu condiţia ca fiecare jucător să controleze doar propriul cont. ( Vă rugăm să contactați Suportul pentru a anunța acest lucru.)
Cunoaşterea, păstrarea sau cererea parolei altui cont sunt strict interzise. Dacă alţi jucători vă transmit parola lor, este obligatoriu să raportaţi întotdeauna acest lucru; în caz contrar, riscaţi ca propriul cont să vă fie banat.
Nu aveţi voie să vă logaţi pe niciun cont care nu vă aparţine, pe oricare lume de joc.
Este interzis să jucaţi pentru un alt jucător dacă acesta lipseşte pentru o perioadă sau din orice alt motiv.
Este strict interzisă încercarea de spargere a unui cont sau încercarea de a păcăli alţi jucători să îşi ofere datele de logare.

Va rugam sa cititi regulamentul jocului.

O zi buna si spor la joc !
 

DeletedUser9489

Guest
@Cristiallx

Cel mai degraba daca vrei sa o iei ca pe un sfat prietenesc, te lasi de acest joc si incercati sa va ocupati cu altceva timpul. Mecanica si mai nou politica de suport lasa brese largi pe care cei cu timp mult (nu neaparat si cu bani) le vor exploata, in timp ce acei care investesc real money in acest joc sunt "pusi la colt". Vorbesc din experienta.
Probabil vor sfarsi ca si cei din Travian in cele din urma inchizand serverele din cauza nerentabilitatii!

Mult succes
 

DeletedUser8891

Guest
@Cristiallx

Cel mai degraba daca vrei sa o iei ca pe un sfat prietenesc, te lasi de acest joc si incercati sa va ocupati cu altceva timpul. Mecanica si mai nou politica de suport lasa brese largi pe care cei cu timp mult (nu neaparat si cu bani) le vor exploata, in timp ce acei care investesc real money in acest joc sunt "pusi la colt". Vorbesc din experienta.
Probabil vor sfarsi ca si cei din Travian in cele din urma inchizand serverele din cauza nerentabilitatii!

Mult succes

Off topic.
daca el vrea sa joace lasa-l sa joaca...nimeni nu e obligat sa bage bani in joc cine alege sa bage bani bravo lui,inseamna ca are prea multi...cine nu baga pararea mea ca ii cu 10% mai destept si cu 100% mai castigat
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, interdictia de a dona puncte intre jucatorii care impartesc aceiasi conexiune de internet este impusa direct de catre sistem pentru a prevenii aparitia si utilizarea conturilor de suport.
 
Sus