Contribuția la clădirile legendare .

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
propun ca donațiile la clădirile legendare să nu poată fi făcută decât în ghildă sau între prieteni. donațiile de la vecini să nu poată fi făcută fără acordul proprietarului legendarei, fac această propunere pentru a nu li se mai da șansă vînătorilor de puncte forge care i loc să te ajute îți încurcă socotelile
 

suspansu

Well-Known Member
propun ca donațiile la clădirile legendare să nu poată fi făcută decât în ghildă sau între prieteni. donațiile de la vecini să nu poată fi făcută fără acordul proprietarului legendarei, fac această propunere pentru a nu li se mai da șansă vînătorilor de puncte forge care i loc să te ajute îți încurcă socotelile
Mircea păi atunci se pierde farmecul jocului! Vănătoarea de puncte forge,bunuri ,asta face ca jocul să devină palpitant,altfel facem o ecuație matematică,o rezolvăm și gata! Ca în poker,miza,suspansul,frica de ce ascunde în mănă adversarul!?
 

DeletedUser10246

Guest
Propun sa existe optiunea ca un donator la o cladire legendara sa-si poata seta invizibilitatea, daca doreste acest lucru... Desi regulamentul permite , sunt jucatori care isi creaza reguli proprii si sar in sus cand cineva doneaza la CL urile lor fara ca ei sa vrea acest lucru. Daca donatorul este considerat vanator de PF , jucatorul la care doneaza si nu ii convine este hapsan , vaneaza donatori cu DOM level mare , deci tot vanator de PF !!!
 
Ultima editare de un moderator:

TOMITA0001

Well-Known Member
Cum este si viata asta ....eu imi doresc sa am cati mai multi donatori la cladirile legendare iar altii vor sa joace stil "circuit inchis".Daca esti deranjat de faptul ca esti ajutat si de alti jucatori ,nu cei preferati de tine, cu pf la cladirile tale legendare ,atunci decupleaza cladirea legendara de la drum si joaca tu cu cine vrei,DAR
 

TOMITA0001

Well-Known Member
......atunci sa faci schimb de bunuri ,sa ataci si sa jefuiesti vecinii pe care -i prefri tu sa-ti contribuie cu pf. la cladirile tale legendare.Eu am contribuit la cladirea unui jucator care-l aveam in lista de prieteni cu 300 de pf ,recompense fiind sub acest numar si tot nu a fost bine ,m-a scos din lista a doua zi fara fara sa-si motiveze gestul.....
 

Dumi.

Well-Known Member
propun ca donațiile la clădirile legendare să nu poată fi făcută decât în ghildă sau între prieteni. donațiile de la vecini să nu poată fi făcută fără acordul proprietarului legendarei, fac această propunere pentru a nu li se mai da șansă vînătorilor de puncte forge care i loc să te ajute îți încurcă socotelile
nu e o propunere buna
de fapt e chiar o propunere proasta....maine poimaine se va trezi careva sa ceara ca vecinii sa nu mai poata ataca sau sa fie atacati.....:))))
 

suspansu

Well-Known Member
De ce,cu tot scutul instalat eu am fost jefuit? Îmi poate răspunde cineva la această doleanță pe care o am! Deci în acest joc,nu se mai respectă nimic,ne luăm o mare țeapă,sau se așteaptă să băgăm milioane de €-uro în acest joc! Am avut și am scut pe 48 de ore și degeaba doamna Simona care sunteți marea purtătoare de cuvănt al acestui joc! Pe verificate și aștept să fiu despăgubit,pentru că am fost jefuit,cu scut instalat pe oraș pentru 48 de ore!
 

DeletedUser10246

Guest
poate ai fost atacat in timp ce nu ai avut scut. Scutul se refera doar la atac si nu la jaf..
 

suspansu

Well-Known Member
poate ai fost atacat in timp ce nu ai avut scut. Scutul se refera doar la atac si nu la jaf..
Scutul l-am avut instalat,îl am și acum pentru48 de ore,este instalat de ieri dimineață de la ora 7 și am fost atacat după 2 ore de la instalare,adică la ora 9
 

DeletedUser10246

Guest
Asta intradevar e o problema!!! La scut instalat se poate jefui daca atacul a fost dat inainte de scut , dar nicidecum nu se mai poate ataca ...
Poate era bine sa treci si numele jucatorului are a reusit atac peste scut , si lumea jocului unde s-a intamplat asta. Eu am inceput sa suspectez mai de demult ca exista useri avantajati cel mai probabil de cineva cu puteri de administrare a jokului, chiar am creat topic pentru un incident care mi-a produs aceste suspiciuni, culmea , legat tot de jaf, doar ca nu de scut ci de jaf la milisecunda ca si cum cineva stia EXACT cand cladirea va putea fi jefuita !
 
Ultima editare de un moderator:

suspansu

Well-Known Member
Asta intradevar e o problema!!! La scut instalat se poate jefui daca atacul a fost dat inainte de scut , dar nicidecum nu se mai poate ataca ...
Deci eu nu mai am încredere,în acest joc! Cu scut instalat pentru 48 de ore,eu sunt atacat,înfrănt și jefuit după ce am dat 17000 de arginți! Bătaie de joc!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Pentru probleme de joc vă rog să faceți tichet la Suport. Nu avem cum să verificăm situația pe forum!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus