Culturalizare

  • Autor subiect DeletedUser6079
  • Data de început

DeletedUser6079

Guest
Avand in vedere ca acesta platforma virtuala ruleaza pe principiile concretului si dovezi stiincifice avizate ,propun ca meniul cercetarilor sa fie completat de texte descriptive a cercetarilor curente finalizate sau in proces de finalizare ,aceasta idee sau concept se datoreaza faptului simplu de a extinde realitatea jocului in asa fel incat jucatorul poate afla informatii noi ,nu neaparat folositoare dar,cu o usoara influenta asupra semnificatiei forge of empires.
-Intradevar nu este un update sau un bonus adus jocului in sine ci doar o completare a ceea ce poate insemna evolutia omului si cum a reusit sa rezolve problemele intampinate prin cadrul cercetarilor din meniul de dezvoltare al fiecarui jucator,punand accent pe asazisa culturalizare prin informatie .
 

Dumi.

Well-Known Member
Cred ca pe chat nu se respecta o ortografie si o punctuatie "la sange". Sunt convins ca sunt si persoane care nu cunosc gramatica, dar si persoane care o stapanesc, totusi, din lipsa de timp aleg sa nu mai scrie cu cratima sau ceva de genul.
In alta ordine de idei, propunerea mi se pare excelenta. Nu stiu cum sta lumea la capitolul gramatica, dar la capitolul cultura generala.....
 

DeletedUser9966

Guest
Salutare!
Este o idee foarte buna pentru tineretul din ziua de azi, deoarece dupa cum bine stim, copilaria din zilele de acum nu se mai compara cu anii trecuti.
Sa vedem ce putem face cu acesta idee si speram sa poata fi implementata.
Multumim pentru sugestie!
 
Sus