Cum pot afla cine ma jefuieste?

  • Autor subiect DeletedUser12434
  • Data de început

DeletedUser12434

Guest
Buna. De cateva zile tot sunt jefuit pe aceleasi resurse. As dori sa stiu cum pot afla cine ma jefuieste? si daca se poate face ceva, ca e complect aiurea ....... tu nu mai ai acces la unele resurse fiindca permanent este jefuit pe unele cladiri.
Astept cu interes raspuns!
 

Vali

Well-Known Member
Daca esti jefuit, asta inseamna ca ai atins Lupte PVP in cercetari.
Ca sa nu mai fii jefuit, trebuie sa iti aperi orasul. Pune-ti armata la aparare.
Cum poti afla? Simplu, intra in primaria ta, in tab-ul Noutati, Istoric evenimente. Apasa butonul albastru din colutul stanga-sus al ecranului si afiseaza filtrele. La "Toate evenimentele" selecteaza "Batalii" si o sa vezi cine te-a atacat si daca te-a jefuit.
 

DeletedUser12434

Guest
Multumesc mult Vali. Poti sa imi spui cum sa imi apar orasul? cum sa imi pun armata la aparare?
 

DeletedUser7516

Guest
In partea de jos stanga apesi pe meniul armata ( butonul cu casca ) , in partea de sus ai 8 sloturi armata de care ataci tu si in partea de jos primele 8 sloturi cu albastru bolduite sunt trupele din aparare .Apesi butonul cu casca albastra si selectezi ce trupe vrei sa pui in aparare. Spor
 

DeletedUser12434

Guest
Multumesc mult raduex. De cand mi-am pus armata in aparare s-au rarit considerabil jefuirile. Multumesc!
 
Sus