Cum ramai fara mesaj...

BlueWing

Well-Known Member
Nu stiu daca-i bug sau e facut intentionat, dar urmatorul fenomen e cumplit de frustrant:
-Cand ai deschisa fereastra de mesagerie, si scrii un mesaj, un simplu click dat in afara ferestrei respective, undeva pe ecran inchide pur si simplu fereastra de mesaj.
Nu se salveaza ce ai scris, nu se posteaza. Mi s-a intamplat de mai multe ori sa sriu ca prostu` de la capat mesajul, dar azi a atins apogeul...m-am chinuit sa fac niste calcule pentru ghilda, si dupa 30 de minute de socoteli am atins cu degetul padul de la laptop, si am ramas fara nimic!
Va rog sa comunicati unde trebuie,, pentru ca nu poate fi foarte complicat sa faci ca ferestrele de mesagerie sa se inchida numai de la butonul X, nu de la un click dat oriunde in afara ferestrei!(folosesc Chrom-ul , n-am verificat din alte browsere)
Multumesc.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Nu știu unde joci. Eu joc pe telefon. Când dau click în afară, fereastra cu textul îmi rămâne jos de tot, pot să dau click pe ea și scriu în continuare. Dispare doar dacă dau click imediat pe altă fereastră sau pe alt câmp.
 
Sus