Delegare alt jucător în caz de pauză de la joc

Ahdrian

Well-Known Member
În alt joc similar, mai demult (acum vreo 10-15) ani, exista posibilitatea de a delega alt jucător de încredere să joace pe contul tău, până revii dintr-o vacanță sau o pauză mai lungă, ca să nu stea contul tău pe loc. Oare nu ar fi bună ideea și aici? Desigur, delegatul nu ar avea voie să facă tranzacții financiare, sau să-ți schimbe parola de joc, dar ar putea să continue dezvoltarea orașului tău și jocul tău până revii din vacanță, când îi anulezi delegarea. Pentru a se evita abuzurile, se poate limita delegarea la o lună pe an în total.
 

Dumi.

Well-Known Member
Doamne fereste!!!!
Sub nicio forma asa ceva nu ar 3 sa fie implementat. Nu exista mijloace sa ingradesti un idiot sa iti fure contul !!!!
 

DeletedUser

Guest
În alt joc similar, mai demult (acum vreo 10-15) ani, exista posibilitatea de a delega alt jucător de încredere să joace pe contul tău, până revii dintr-o vacanță sau o pauză mai lungă, ca să nu stea contul tău pe loc. Oare nu ar fi bună ideea și aici? Desigur, delegatul nu ar avea voie să facă tranzacții financiare, sau să-ți schimbe parola de joc, dar ar putea să continue dezvoltarea orașului tău și jocul tău până revii din vacanță, când îi anulezi delegarea. Pentru a se evita abuzurile, se poate limita delegarea la o lună pe an în total.
În The West, care e joc dezvoltat și deținut de Inno Gayms, se poate. Deci și în FoE ar fi posibil.

Susțin propunerea, cu mențiunea ca delegatul să nu poată face altceva decât să culeagă producții și să doneze PF la propriile legendare, în rest nimic.
 

PaulokING

Member
Nu este nevoie, este pe triburile dar, pentru forgeofempires nu trebuie, poți să nu intri 2 ani pe joc, după 2 ani poți intra și ai contul intact.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Eu am în listă doi la care am donat ceva la legendare, acolo au rămas de 10 ani, și-au tăiat toate clădirile de la drum...

Cine știe câte sute sau mii or fi așa. Nu știu de ce nu sunt scoase de tot din joc. S-ar putea să și îngreuneze jocul
 

dunbarton

Well-Known Member
Nu, ar lasa loc la abuzuri... Gandeste-te ca ai un sef de ghilda mai kojos, care are o parere foarte buna despre el si proasta despre restul si care vrea sa controleze totul; daca ar exista aceasta posibilitate, a delegarii, una-doua ti-ar cere sa o faci 'in interesul superior al ghildei'.
 
Sus