Diamante disparute

  • Autor subiect DeletedUser10797
  • Data de început

DeletedUser10797

Guest
Salut!
In cursul zilei de ieri mi-au disparut 227 diamante, asa, pur si simplu. Eu sunt convins ca nu le-am folosit. Imi poate da cineva o explicatie pt asta? Se pot recupera aceste diamante? Am vreo siguranta atunci cand cumpar diamante, ca nu-mi dispar in neant? Sunt cateva nereguli pe care le-am observat la joc, dar sa dispara diamante, cred ca asta nu se poate tolera.
 

DeletedUser11473

Guest
Bai din cate stiu eu nu e posibil, sansa de 1 la 1 milion sa fie un bug chiar la tine:) si la diamante.. dar daca ar fi asa probabil se poate verifica si le vei primi inapoi.
Dar...intotdeaua exista un dar, eu cred ca nu au disparut asa ca magaru in ceata:)) posibil sa ai dezactivata optiunea care te intreaba cand vrei sa folosesti diamante si ai apasat din greseala pe ceva, asta mai mult ca sigur, zic asta ca am patit-o cu trupele cand jucam pe telefon.
 

DeletedUser8328

Guest
verifica putin cladirile din oras, posibil sa fi cumparat vreuna pe diamante si nu ti-ai dat seama pe moment. poate ai avut vreo misiune sa construiesti o cladire si ai selectat din greseala una pe diamante. din pacate daca o vinzi nu mai primesti diamantele inapoi.
 

valy

Admin FoE România
Membru personal
Salut!
In cursul zilei de ieri mi-au disparut 227 diamante, asa, pur si simplu. Eu sunt convins ca nu le-am folosit. Imi poate da cineva o explicatie pt asta? Se pot recupera aceste diamante? Am vreo siguranta atunci cand cumpar diamante, ca nu-mi dispar in neant? Sunt cateva nereguli pe care le-am observat la joc, dar sa dispara diamante, cred ca asta nu se poate tolera.

Tichet la suport pentru verificari.
 

Dumi.

Well-Known Member
De obicei felul asta de necazuri apare imediat dupa update-uri. Se mai intampla. Eu am gasit proviziile scazute de la cateva milioane la cateva zeci de mii, fara o explicatie aparenta. Era de dapt un mic bug. Am facut tichet, am avut noroc ca avusesem facut printscreen exact inainte de implementarea update-ului cu cateva ore. Am trimis cu tichet si in 24 de ore aveam proviziile inapoi in stoc. La tine, fiind insa vorba de diamante, nu ma pronunt daca se va rezolva sau nu....tu fa tiket....
 

DeletedUser11473

Guest
salut! ce presupune sa fac pt a avea tichetul asta? ce inseamna de fapt?

Ti-a zis mai sus vdumitrescu cum sa creezi un tichet, tu faci tichetul si scrii exact ce ai scris si aici, problema ta, iar el ajunge direct la developeri (daca nu ma insel) oricum te vor ajuta.
 

DeletedUser10797

Guest
va multumesc pt sfaturi! am trimis tichet si astept raspuns
 
Sus