Diamante pentru invitare prieteni

  • Autor subiect DeletedUser4048
  • Data de început

DeletedUser4048

Guest
Buna seara,

Am si eu o problema, poate ma poate ajuta cineva cu un raspuns.
In aceasta seara am avut 400 si ceva de diamante dar spre surprinderea mea mi-a aparut un triunghi galben cu semnul exclamarii iar in spatiul pentru diamante am "0".
Acum am cucerit o provincie iar rasplata de 100 de diamante a aparut in loc.
Suma totala de diamante ar trebui sa fie peste 500.
Unde sunt diamantele?
Ma puteti lamuri in aceasta problema?

Va multumesc

strugarut
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
Aceasta problema este cunoscuta, raportata si in curs de remediere.
Speram, in cel mai scurt timp posibil, sa se rezolve.
O seara frumoasa si spor la joc!
 

DeletedUser

Guest
Daca nu mai am diamante, cum pot debloca o tehnologie pt a merge mai departe? Multumesc.
 

DeletedUser5468

Guest
Simplu, pe acea tehnologie vei găsi ce-ți cere, adică puncte forge, apoi monede, provizii și bunuri ca să o poți debloca, nu trebuie date diamante.
Și dacă te referi la prima deblocare din evul mediu timpuriu, ca să deblochezi o casă pe diamante, nu ești obligat să deblochezi, adică sari peste ea, trebuie să mergi pe celelalte tehnologii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Buna ziua, exista o tehnologie in arborele tehnologic de cercetari la care necesita diamante pentru deblocarea ei, INSA puteti trece mai departe cu deblocarea tehnologiilor fara sa fie necesar sa folositi diamante, adica continuarea deblocarii tehologiilor nu depinde in special de deblocarea acesteia (nu exista nici o linie de continuitate dupa acea tehnologie).
 

DeletedUser

Guest
diamante

Sal , as vrea sa stiu de ce nu am primit si eu ca la ori ce cont nou 250 de diamante?
 

DeletedUser5468

Guest
Fă un tichet la suport(click dreapta oriunde pe joc apoi dai pe butonul suport) sau suport de aici de pe forum, sus lângă regulile jocului. Te loghezi cu contul tău de joc la suport.

Păi, ar mai fi ceva, nu se primesc diamantele dacă începi jocul pe o altă lume de joc.
 

DeletedUser2967

Guest
contul pe care l-ai deschis acum este primul din "istoria" e-mail-ului tau sau erai deja pe o lume si ti-ai facut si pe alta ?
 

DeletedUser

Guest
Daca este vorba despre primul cont deschis pe o lume de joc, faceti va rog ticket la Suport pentru verificari.
 

DeletedUser

Guest
Contul de la inceput facut , intrasem pe serverul arvahal si nam primit 250 de diamante nici cele de la activarea email , dupa am intrat si pe celelate servere dar nici acolo nam primit diamantele.
 

DeletedUser216

Guest
diamantele oricum sunt comune pe toate serverele, si le primesti o singura data la activarea emailului.
 

DeletedUser

Guest
Stiam ca primesc numa pe o lume , am incercat doar sa vad daca primesc pe celelate daca nam primit pe pe prima .
Si nam primit niciun diamant de la activarea email.

Ce tip de tichet ar trebuii sa selectez pentru problema cu diamantele?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sall,as vrea si stiu de ce nu am primit diamantele pe care le primesti cand un prieten ajunge la epoca de fier
 

DeletedUser5468

Guest
Salut, dacă tu și prietenul tău ați intrat o singură dată de pe același ip/calculator, nu vei mai primi diamantele.

Dacă nu ați intrat de pe același calculator, fă un tichet la suport, click dreapta oriunde pe joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7838

Guest
200 diamante

i-am trimis o invitatie unui prieten(darius02alexandru),care intre timp a ajuns la epoca fierului dar eu nu mi-am primit diamantele,care este problema..nu se mai acorda sau este vreo eroare ???
 

DeletedUser6678

Guest
Buna seara.
Va rog sa faceti tichet la Suport pentru verificari.
Numai bine si spor la joc.
 

DeletedUser6079

Guest
daca jucati amandoi de pe acelasi PC nu vei primi diamnatele
 
Sus