Diamante

  • Autor subiect DeletedUser6590
  • Data de început

DeletedUser6590

Guest
Salut!
Vreau sa va intreb cum pot face rost de 2 diamante, sau ceva de genul,am nevoie de 2 sau 3 diamante pentru a cumpara un plan la Castelul Del Monte, si nu vreau sa donez 22ron pentru 2 diamante, , am 198/200 diamante, si as dori 2diamante free daca se poate, sau nu exista un fel de aplicatie sa o dowloadez pentru a lua 2 diamante? Daca stiti vreun mod prin care pot sa primesc 2 diamante, nu va sfiti, si spuneti-mi.
P.s: Am dat si follow pe instagram si tot nu am primit cele 100 de diamante.



Multumesc pentru timpul acordat.
:up:
 

DeletedUser6678

Guest
Salut,

Diamantele por fi castigate in joc fie ca recompensa pentru indeplinirea unor misiuni (atat misiunile obisnuite din joc cat si cele ocazionate de eventurile FoE), fie ca recompensa dupa cucerirea unui teritoriu in harta de campanie (acolo unde exista aceasta recompensa) sau pot fi colectate de la unele cladiri speciale (fantana dorintelor).

De asemenea, cu ocazia organizarii unor concursuri in forum, cum a fost cel de acum, se pot oferi premii constand in diamante, pentru primele 3 locuri castigatoare, dar nu numai :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
servus , covu123 !

La începutul jocului a există într-adevăr o astfel de modalitate de a obţine diamante ( să descarci un material pe calculator, să urmăreşti un filmuleţ ,sau să participi la un sondaj). Nu ştiu din ce raţiuni, in prezent nu se mai poate .

Dar nu e totul pierdut . În afara misiunilor permanente, jocul îţi oferă alte posibilităţi de a face rost de diamante:
- prin realizarea sarcinilor de la eventurile temporare(spre ex. la Evenimentul lui Columb, în urma finalizării unei misiuni poţi câştiga diamante).

Un alt mod de a obţine diamante este să participi la concursurile organizate pe Forum ( şi evident să le câştigi). Eu am participat la 3-4 astfel de concursuri şi mi-am mărit substanţial stocul .

Pt a spori nr. de diamante câştigate, ar fi bine să deţi pe cont Castelul Frontenac

Succes !
 

DeletedUser

Guest
nasol frate cavou... sa stai dupa 2 diamante :laugh: chiar azi am primit vreo 50 de la fantana:D
 
Sus