dimensiune cladiri

Qord

Well-Known Member
Am mai propus asta dar nu s-a luat in considerare asa ca revin, ar fi bine daca am avea pe langa lista cu bonusuri oferite de o cladire sa avem si dimensiunea ei, plus nu ar fi rau sa avem si in inventar o posibilitate de filtrare dupa dimensiunile dorite
 

Popocatepetl

Well-Known Member
La toate clădirile se specifică dimensiunile. Probabil nu te-ai uitat unde trebuie.

În altă ordine de idei, sunt milioane de jucători în FoE. Dacă ai mai propus odată și nu s-a luat în considerare, de ce "revii"...? Crezi că ai statut special față de celelalte milioane de jucători?
 

Qord

Well-Known Member
da, nu am specificat tot, in oras m-am referit sa avem specificata si dimensiunea cladirii. mi se pare mai util cand muti cladiri prin oras, decat sa numeri patratele, plus ca sunt situatii cand nu poti sa vezi bine ca ai o cladire inalta in fata
 

dunbarton

Well-Known Member
da, nu am specificat tot, in oras m-am referit sa avem specificata si dimensiunea cladirii. mi se pare mai util cand muti cladiri prin oras, decat sa numeri patratele, plus ca sunt situatii cand nu poti sa vezi bine ca ai o cladire inalta in fata
Cu alte cuvinte, cand te plimbi cu mouse-ul pe cladiri sa-ti arate si dimensiunile lor. Ar fi foarte util, mai ales cand vrei sa faci anumite socoteli pentru mutare, stocare sau planificarea de amplsare a unor cladiri noi.
 
Sus