Discuții despre Concursul de Halloween

BlueWing

Well-Known Member
Un concurs presupune o intrecere, o confruntare, o interactiune intre concurenti cu scopul de a se desemna cel mai bun.... Din ce am vazut e o loterie, o tragere la sorti sau o tombola..pe o tema mai mult sau mai putin relevanta. Pierdere de timp.
 

suspansu

Well-Known Member
Era o vorbă din bătrăni,care spunea așa! Voi votați,că iese cine trbuie! Așa și cu căștigurile de la acest !?:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser12997

Guest
sa fiti voi sanatosi cate click-uri a trebuit sa dau sa descopar sectiunea asta(unde se poate scrie si da un raspuns)....pffff....nu se face diferenta intre pagini, iar concursurile par a fi discriminatorii in sensul ca eu consider ca sunt facute doar pt cei mai cu experienta in si cu calculatoare.
Sfat : Indemnati jucatorii sa-si faca cont pe forum direct atunci cand fac si de joc sau acceptati credentialele jucatorului si pt forum si conectati-l direct. Iar cand faceti cate un concurs, faceti viata usoara jucatorilor(si nu doar voua) si trimiteti link pe chat, unde cand dau click sa pot da direct raspunsul fiind si familiarizat despre concurs si cerintele acestuia.
Acesta este doar un feedback de la un jucator care savureaza conceptul jocului, insa nu se pricepe in it, cu forumuri, cu conturi, si care nu stie sa identifice cand chatul este permis si cand nu, cand si unde se poate scrie si cand nu, etc
Acuma daca eu sunt singurul care nu participa la concursuri, atunci nu tineti cont de acest feedback, insa daca ne apropiem de 50% din useri , atunci puneti-va intrebarea : oare cei care nu participa nu vor premii , sau de ce nu participa? :)
Sa aveti o zi minunata !
 

DeletedUser13065

Guest
am rezolvat labirintul... unde postez raspunsul? ca este foarte neclar...
 

DeletedUser7314

Guest
Cum aflu daca am castigat ceva si cand se intampla asta?
 

DeletedUser7314

Guest
Daca tu crezi ca e clar ca'' rezultatele și recompensele vor fi gestionate de către echipa noastră de suport după 6 noiembrie'', inseamna ca ti cu ursul. Ca totul sa fie corect si transparent era normal ca dupa fiecare runda sa fi anuntat cate puncte ai si daca ai castigat ceva. Asa or sa castige ''prietenii''sau mai bine spus cine vrea administratorul. Si nu mai incerca sa faci pe atoatestiutorul ca nu-ti iese .
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu se vor face publice rezultate până după încheierea concursului din simplul motiv că nu se pot stabili câștigătorii la nicio rundă. Nu e vorba de niciun urs aici.
 

Vali

Well-Known Member
Nu tin cu nimeni, dar veniti cu niste chestii aberante doar ca sa mai scrieti ceva pe forum?!
Nu te obliga nimeni sa participi, man. Daca vrei sa participi inseamna ca accepti cele scrise in enuntul concursului.

PS: Nu incerc sa fac nimic... incearca sa iti citesti textul scris inainte de a posta, sa nu mai gresesti ;)
 

DeletedUser7314

Guest
Avatarul pe care il ai spune totul despre tine... si am incheiat
 
Sus