Discuții despre Concursul de iarnă pe forum

Vali

Well-Known Member
Ciudata provocarea 2. Sper sa ramana ascunse pozele trimise, altfel e un mic abuz!
Apropo, Simona, daca nu raman ascunse in momentul terminarii, sa ne spui. Eu unul nu vreau sa stie nimeni ce si cum am.
 

Vali

Well-Known Member
E o intrebare retorica? Eu am intrebat doar daca se posteaza la sfarsit fotografiile. Daca da, eu imi sterg postarea si ies din concurs. Poate nu vreau sa stie chiar toata lumea de pe forum ce-am eu in oras sau cate diamante am, s.a.m.d. ;)

Apropo: nu trebuie sa fie cu suparare! :D
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Păi nu este retorică întrebarea, ci doar era o sugestie să mascați părțile din ecran, astfel încât să nu se vadă detaliile nepublice.
Oricum, nu vom afișa imaginile, este mai bine așa.
 

DeletedUser12551

Guest
Rog sfaturi - am facut print screen - am salvat in paint - dar nu pot atasa la concurs - primesc eroare deoarece fisierul este prea mare
 

Dumi.

Well-Known Member
E o intrebare retorica? Eu am intrebat doar daca se posteaza la sfarsit fotografiile. Daca da, eu imi sterg postarea si ies din concurs. Poate nu vreau sa stie chiar toata lumea de pe forum ce-am eu in oras sau cate diamante am, s.a.m.d. ;)

Apropo: nu trebuie sa fie cu suparare! :D
pai faci captura fara banda de sus
 

Vali

Well-Known Member
pai faci captura fara banda de sus

Stiu Vlad, doar ca n-am citit enuntul "problemei" cum trebuie :))))
La punctul 4. scrie ca "Trebuie doar să-ți vedem orașul, așa că te rugăm să nu eziți să tai poza sau să ascunzi orice dorești, apoi să o salvezi. "
Am sarit peste NU-ul ala, si am inteles din enunt ca nu e ok daca faci crop la poza. Dar e de inteles ca poti ascunde ce vrei si apoi sa postezi...
Prea tarziu :D Si vorba aia... "casca ochii ca daca nu,... " :)))))


Craciun fericit tuturor!
 

DeletedUser12551

Guest
Si rezultatele concursului, pe cand?
Concursul s-a incheiat pe 06.01.2020.
 
Sus