Discuții despre Epoca de Mâine și versiunea 1.49

DeletedUser8928

Guest
Sa intelegem , din prezentare, ca noua era are doar o cladire legendara ?
 

DeletedUser6213

Guest
da are doar una ca cealalta va fi introdusa odata cu versiunea cealalta
 

DeletedUser6079

Guest
frate ce misto sunt unitatile sa vedem cum arata cele din era viitoare:))cam peste 6 luni
 

DeletedUser5468

Guest
Aici din păcate există doar o singură clădire legendară. Mai este una care trebuie să apară Diamond Ring Hotel...Dar momentan nu se știe.
latest
Oricum această eră e chiar calumea, mai ales Stealth Tank-urile...


da are doar una ca cealalta va fi introdusa odata cu versiunea cealalta

Eşti sigur că apare cu versiunea 1.50?

Dynamic Tower este singura legendară animată :)
9cc8dbfa88cefa4941a3ca869a624a26.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8891

Guest
Ce misto arata era de maine...mai ales terenu de lupta.
Abia astept sa ajung in era de maine :laugh:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
sunt si avioane nedetectabile precum cele spirit ale americanilor
 

DeletedUser6213

Guest
pai asa ar trebui
celelalte cum de au aparut amandoua si astea pe rand ?
 

DeletedUser5468

Guest
Așa a fost și în progresistă...
Odată cu era progresistă apăruse doar Château Frontenac...după vreo 5 update-uri a apărut și Alcatraz...
Mai mult ca sigur au de gând să facă ceva surpriză și cu era MÂINE, mai mult ca sigur o legendară foarte bună și cu un bonus total nou :)
 

DeletedUser8891

Guest
Doar ca eu sincer sper sa nu fie gen alcatraz adica sa dea milioane de puncte pentru fiecare nivel
 

DeletedUser5468

Guest
Doar ca eu sincer sper sa nu fie gen alcatraz adica sa dea milioane de puncte pentru fiecare nivel
Se vede că încă nu știi asta :)
Toate clădirile, zeus,capitoliu, aachen și ce o mai fi, dau milioane de puncte de la lvl 40 încolo...mulți aleg alcatrazul să-l crească,dar poate alții cresc alte clădiri...
Acum sincer...datorită acestei implementări mi-am mai pierdut din prieteni, care jucau acest joc, au refuzat să mai continuie fiindcă e incorect ceea ce este acum...chiar nu înțeleg ce au de gând să facă cei de la Inno...vor să scape de jucători și să rămână doar câțiva?! Eu chiar mă mir cum de mai continuă fratimiu să mai joace...dar în fine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,
2.2. Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este de preferat să nu postaţi nimic.
2.3. Discuţiile care au loc doar între doi jucători trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.
Multumesc pentru intelegere.
O zi frumoasa.
 

DeletedUser8891

Guest
Se vede că încă nu știi asta :)
Toate clădirile, zeus,capitoliu, aachen și ce o mai fi, dau milioane de puncte de la lvl 40 încolo...mulți aleg alcatrazul să-l crească,dar poate alții cresc alte clădiri...
Acum sincer...datorită acestei implementări mi-am mai pierdut din prieteni, care jucau acest joc, au refuzat să mai continuie fiindcă e incorect ceea ce este acum...chiar nu înțeleg ce au de gând să facă cei de la Inno...vor să scape de jucători și să rămână doar câțiva?! Eu chiar mă mir cum de mai continuă fratimiu să mai joace...dar în fine.

Off topic

Chiar nu stiam asta pentru ca nu m-a interesat :)) dar mersi ca mi-ai zis acum pot sa devin locul 1 mai usor :D
 

DeletedUser8928

Guest
Apropo de tema conversatiei , update-ul o sa se faca in data de 21 sau iar o sa se faca a doua zi ca in ultimele dati ?
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua,

Potrivit anuntului, update-ul va avea loc in data de 21 aprilie 2015.
In cazul in care va fi necesara o amanare, se va anunta in forum.

O zi buna.
 

BraveWww

Well-Known Member
MAINE de maine pare a fi ceva cu multe noutati interesante.Se pare ca s-a muncit mult,de aceea le doresc si ne dorim cat mai putine buguri:)
 
Sus