Discuții despre Evenimentul de Halloween 2023

Dumi.

Well-Known Member
mi se pare mie sau ati dat targul international de 2 ori la rand , la premiile zilnice???
 

hattrick33

Well-Known Member
Sunt destule premii foarte bune, invatati eficienta/spatiu daca nu stiti matematica bagati helper , numai bagati vreajala sa nu joace lumea sa iesiti poate si voi in top :)
 

Dumi.

Well-Known Member
Te-a supărat INNO cu treaba asta, sau doar ai vrut să le comunici că ai observat?

Îți mai pierzi timpul și nervii să urmărești atent ce se dă la premiile zilnice, când oricum toate sunt mizerii?
nu-s toate mizerii
not by farr
turlele si turnurile ororilor sunt f ok
 

john58

Well-Known Member
Cel mai fain event pentru ca nu stie lumea sa il joace:)) majoritatea doar sa sparga baloane ca la cel trecut se pricep :))
Eu sunt in top 1% cu dublu puncte fata de restul doar din misiuni :)))
Dar spune-mi cum se face ca wolf-pup cu putere 1-3 poate lua 4 viață in luptă acest event este cea mai mare porcărie din tre toate eventurile
 

john58

Well-Known Member
Iti explic la sf cum trebuia sa joci :)
In alta ordine de idei cu toate cladilirile noi ,care sunt multe si mici si prioritate la motivare si fara motivare se pierd beneficii , ar trebui redus motivarea la 12 ore, esti limitat la numar de vecini guilda prieteni care nu pot sa motiveze tot nici daca ar toti activi zilnic imposibil :)))
Îmi pare rău că nu există și butonul de unlike pentru postarea ta;):D:D:D:D:p
 
Sus