Discuții despre evenimentul de Paște

DeletedUser5468

Guest
Nu are bandiți acest event, unul dintre cele mai importane premii...
 

DeletedUser7723

Guest
Pai sa inteleg si eu o treaba... De exemplu iti preschimbi ouale :d intr-un kit de renovare... apoi daca s-a facut verde poti sa-l iei imediat inca o data? Sau trebuie intai sa le iei pe toate alea de jos la rand... ?!?
 

DeletedUser8469

Guest
Si eu tot banditi asteptam, dar se pare ca nu vom avea parte de ei la acest event...
Voi ce vreti sa luati mai mult din premii?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să păstrați printurile și detaliile despre event de pe Beta până când acesta va fi lansat și pe serverul nostru, mulțumesc.
 

DeletedUser5468

Guest
Vă rog să păstrați printurile și detaliile despre event de pe Beta până când acesta va fi lansat și pe serverul nostru, mulțumesc.
Ok, nu voi mai posta. Doar încercam să ajut pe cineva...

Si eu tot banditi asteptam, dar se pare ca nu vom avea parte de ei la acest event...
Voi ce vreti sa luati mai mult din premii?

Păi în general lumea va alege chitul de renovare și campionii, poate chiar și câteva Altare...
 

DeletedUser8469

Guest
scuze nu am vazut ce a zis simona despre detalii si am postat iar ce nu trebuia!
 

DeletedUser

Guest
Pai sa inteleg si eu o treaba... De exemplu iti preschimbi ouale :d intr-un kit de renovare... apoi daca s-a facut verde poti sa-l iei imediat inca o data? Sau trebuie intai sa le iei pe toate alea de jos la rand... ?!?

Da, un obiect puteti sa il cumprati de cate ori doriti, trebuie doar sa aveti suficiente oua.

O zi plauta :)
 

DeletedUser6678

Guest
Buna seara,

Da, tobosarul ocupa si el unul din cele 8 locuri disponibile.

Seara buna si spor la joc.
 

DeletedUser

Guest
Intrebare. Ouale pe care le primesti valoarea uneori 1, 5 sau 50 de oua. E total aleatoriu sau depinde cine le doneaza?
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
nu depinde de jucatorul care va ofera oul sau de decoratiune, totul este aleatoriu.

O zi buna si spor la joc !
 

DeletedUser5853

Guest
salut
este anul 3 cu ouă,părerea mea că ouăle trebuia să fie în paralel cu suportul,nici suport numai dau pt a returna oul din cauza acestui eveniment care pur și simplu reduce producția de provizii și monede...ce este greu așa după 3 ani?!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@ *VALY* Nu este greu nimic. Doar că modificarea aceasta nu se va face, pentru că așa se consideră că este mai interesant/util pentru majoritatea jucătorilor/calitatea jocului.
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
da, scoala de tobosari ofera 4% atac permanent.

O zi buna si spor la joc !
 
Sus