Discuții despre evenimentul lui Martin Luther King

DeletedUser9597

Guest
evenimentul incepe pe 12 ianuaire dureaza pana pe 19 ianuarie si are 11 misiuni. asta inseamna ca vor fi zile cu maimulte misiuni pe zi? bun asa....
 

LuLuSuN

Member
misiunile nu vor fi ca la eventul de iarna , nu au cronometru, dupa ce termini o misiune poti completa pe urmatoare si tot asa pana la
ultima, cel putin asa a fost pe beta
 

DeletedUser9278

Guest
Salut !
Am aflat ca , misiunile nu pot fi abandonate .
Si , ca reconpensele vor fi aleatorii .
Ciao !
 

DeletedUser5468

Guest
Eventul acesta îl poți completa în maxim 20 de minute(Ultima eră, toate provinciile câștigate). Are și o misiune cu producție la un anumit interval de timp care va încurca pe mai mulți.
 

DeletedUser9259

Guest
salut echipa FOE
din ce am citit recompensa pentru terminarea misiunilor este un portret, chiar va imaginati ca o sa ne omoram mai rau ca chiorii sa terminam misiunile pentru un portret ? din ce am discutat si cu alti colegi era mult mai interesanta o cosmelie care producea ceva sau dadea un bonus in atac / aparare.
o zi faina
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Un portret și un rege/regină...dar, tot sunt slabe premiile astea...
 

DeletedUser9112

Guest
Vom vedea ce ne ofera acest event..
dar era mai interesant si daca doar se schimba Designul la cladirea Manastirea din Evul Mediu Timpuriu ce ofera 20% aparare, sau macar sa se mareasca doar cu 1-2% la Coltul Oratorului.
 

DeletedUser5468

Guest
si o decoratiune din postmoderna ca premiu final

Știam deja, și acum o am în inventar...dar nu trebuia să mai pomenești de ea, că se supără oamenii de pe aici :))

img
 

DeletedUser9828

Guest
Premiile de la evenimentul asta sunt facute in bataie de joc! Ce puii mei sa rezolv cu un portret, dupa ce ma chinui sa indeplinesc toate misiunile?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9857

Guest
Fiti recunoscatori ca ati invatat ceva. Asta daca ati facut-o :)) Nu cred, sunt sigur ca multa lume nu stia cine a fost Martin Luther King. Va pomeniti ca voiati bani cash ca rasplata pentru acele misiuni :))) Dar asa suntem noi oamenii, mereu nemultumiti :) Felicitari echipei F.o.E ! :)
 

DeletedUser9753

Guest
DRAGI TOVARASI.. MAREA ADUNARE NATIONALA A FOE A HOTARAT SA TRECEM SI PRIN ACEST EVENIMENT EMOTIONANT.. DACA NU SANTEM NOI CEI DIN ROMANIA ULTIMII DE PE PLANETA>>> POATE AVEM SI NOI PARTE DE EVENIMENTE AUTOHTONE... MIHAI VITEAZUL>> STEFAN CEL MARE>>VLAD TEPES>>> EXEMPLU DE MISIUNE>>>SA TTRAGEM IN TEAPA 5 DUSMANI... ETC SAU CHIAR DE CEAUSESCU? CATE STATII DE METROU S-AU CONSTRUIT PE VREMEA LUI? DACA NU ESTE INTERESANT... AVAND IN VEDERE CA ACEST MARTIN JR A MILITAT PENTRU EGALITATE . SA FACEM UN EVENIMENT PENTRU REGELE CIOABA CARE A FACUT NUNTA FETEI DE 1 MILION DE EURO... ASTA ASA CA SA FIE EGAL CU NOI CEI CE MUNCIM PE 200 DE EURO PE LUNA
 

DeletedUser

Guest
Total de acord !

un eveniment autohton dedicat lui Cioabă :)

Lăsând gluma la o parte:
observ că FoE a început actiunea de reciclare si oferă drept recompense la Evenimente, articole şi decoraţiuni primite la eventurile din anii trecuţi ( Sperietoarea de la Halloween, Spărgătorul de Nuci de la Crăciunul de acum 3 ani, Căsuţa de Turtă Dulce de anul trecut, Copacul Iubirii de la Eventul de Sf Valentin , etc. etc. )
Un lucru bun până la un punct pt că permite jucătorilor recent inscrisi să obţină aceste articole .

Dar fiecare eveniment trebuie să aibă recompensa lui distinctă, care să marcheze faptul că ai finalizat misiunile.
La eventul lui Columb s-a obţinut ca recompensă o decoraţiune ce putea fi cumpărată din Meniul din Construcţii . Acum la fel.
Care e motivaţia să realizez misiunile, dacă la final primesc un articol de duzină pe care-l pot lua cu câţiva bănuţi de la Decoraţiuni ?

Probabil, dacă FoE îl va comemora pe Elvis Presley, sau pe Cioabă premiul va fi acelaşi articol , de care în ultima vreme s-a abuzat : Statuia (refolosită, reutilizată ,reciclată) The King, pt că Cioabă ca şi Presley este The King, nu ? :)
 
Sus