Discuții despre Evenimentul Natură sălbatică 2021

Dragon X

Well-Known Member
Mie mi se pare ca este greșit numărul de monezi primite după fiecare misiune , sunt prea putine 10 monede după o misiune îndeplinită iar pachetul ăla mare nu îl poți cumpăra cu 1230 de monede dacă nu bagi diamante plus ca din 10 monede la misiune joci tot eventul sa cumpăr un pachet mic adică 6 ciocane 4 roti și 2 bombe serios v-ați gândit mult când ați făcut asta ?
 

BraveWww

Well-Known Member
Mie mi se pare ca este greșit numărul de monezi primite după fiecare misiune , sunt prea putine 10 monede după o misiune îndeplinită iar pachetul ăla mare nu îl poți cumpăra cu 1230 de monede dacă nu bagi diamante plus ca din 10 monede la misiune joci tot eventul sa cumpăr un pachet mic adică 6 ciocane 4 roti și 2 bombe serios v-ați gândit mult când ați făcut asta ?
Se vede clar ca acest event a fost creat pentru consum de diamante virtuale de care poti face rost cu bani reali :D
 

nykynyky

Member
Și
Mie mi se pare ca este greșit numărul de monezi primite după fiecare misiune , sunt prea putine 10 monede după o misiune îndeplinită iar pachetul ăla mare nu îl poți cumpăra cu 1230 de monede dacă nu bagi diamante plus ca din 10 monede la misiune joci tot eventul sa cumpăr un pachet mic adică 6 ciocane 4 roti și 2 bombe serios v-ați gândit mult când ați făcut asta ?
Și eu sunt de acord cu ceea ce ai scris.Chiar vroiam să spun acelasi lucru
 
Nu am calculat dar am impresia ca nici in ultima zi dupa ce ai adunat tot ce se poate nu iti permiti sa cumperi pachetul mare. Deci da, cred ca sunt prea putine monede.
 

pison

Banat
Cel mai prost eveniment din 2013 pana azi! Timp si resurse pierdute aiurea! Daca vroiam asa ceva jucam Candy Crush. lipsa de idei duce la ...esecul asta!
 

Dumi.

Well-Known Member
e primul event de pana acum in care nu poti face mai nimic daca nu cumperi diamante
sistemul de ... "labute" :)), e cretinut rau de tot :)))))))
 

Orion

New Member
Editat.. nu e realizat nici cum trebuie.... generarea de blocuri este pe langa aleatorie mult prea alternanta, extrem de multe blocuri de o singura culoare una lnga alta in care nu ai nicio sansa sa cuplezi cu alte blocuri. Ce pasta de tomate au administratorii sau dezvotatorii vostrii??? Am o groaza de screenshot-uri facute care va fac de ras la ce ati ajuns. Maine-poimaine ne trezim ca trebuie sa platim sa ne logam... Da-o-ncolo de nesimtire, dar deja intreceti limita... Nu vreti si datele mele de pt contul bancar?? Va serviti direct de acolo. Nu m-as mira sa se ajunga si aici la ce nivel de ipocrizie ati ajuns....
Simona... tu chiar nu ai niciun cuvant de spus cand vine vorba de feedback-uri? doar dai mesaje si stergi comentarii care nu convin?? aste e rolul tau in firma?
Vezi ca se plange lumea de fiecare data, dar nu se rezolva nimic si nici explicatii nu se aduc. Ce naiba se intampla?
 
Ultima editare de un moderator:

Dragon X

Well-Known Member
Se vede clar ca acest event a fost creat pentru consum de diamante virtuale de care poti face rost cu bani reali :D
Am băgat deja 2850 de diamante , a fost făcut pentru diamante , cum am cumpărat tikete și uneltele imediat funcționează tot , pana nu am băgat diamante am dat 7 tikete și nu am luat nimica iar fără unelte mai mult de 3 lăbuțe nu poți lua ,deja ce depășește este sărbătoare
 

pison

Banat
Editat.. nu e realizat nici cum trebuie.... generarea de blocuri este pe langa aleatorie mult prea alternanta, extrem de multe blocuri de o singura culoare una lnga alta in care nu ai nicio sansa sa cuplezi cu alte blocuri. Ce pasta de tomate au administratorii sau dezvotatorii vostrii??? Am o groaza de screenshot-uri facute care va fac de ras la ce ati ajuns. Maine-poimaine ne trezim ca trebuie sa platim sa ne logam... Da-o-ncolo de nesimtire, dar deja intreceti limita... Nu vreti si datele mele de pt contul bancar?? Va serviti direct de acolo. Nu m-as mira sa se ajunga si aici la ce nivel de ipocrizie ati ajuns....
Simona... tu chiar nu ai niciun cuvant de spus cand vine vorba de feedback-uri? doar dai mesaje si stergi comentarii care nu convin?? aste e rolul tau in firma?
Vezi ca se plange lumea de fiecare data, dar nu se rezolva nimic si nici explicatii nu se aduc. Ce naiba se intampla?
Nu te mai enerva degeaba. Daca conyinuui sa-i critici o sa aj aceeasi soarta cu a mea. Am fost banat pe forum 2 ani pentru ca am indraznit sa le atrag atentia!
 
Inca nu am bagat nici un diamant. E posibil sa am o sansa ca sa duc cladirea la maxim. As mai avea nevoie de 16 "labute". Mai sunt 11 zile deci...
 

Vali

Well-Known Member
E al doilea eveniment la rand pe care nu-l joc. Cel care a trecut din "inutilitatea" premiului cel mare iar asta din imposibilitatea (sanse minime) de a termina fara a plati diamante!
Poate va fi introdus la comerciant, macar acolo mai avem niste sanse reale :D
Multumim! :)
 

dunbarton

Well-Known Member
Cred ca la acest eveniment secretul este sa nu joci deloc pe parcurs, sa aduni monede ca in ultimele zile sa poti cumpara bonusuri si sa vezi ce iese la sfarsit.
 

pison

Banat
Iese un mare zero!!! Adica un eveniment ratat si atat! Parca le fac pe genunchi, ca sa scape de o sarcina de serviciu! Din ce in ce mai slabe, dar asta , cum am spus, absolut NEREUSIT, din toate punctele de vedere.:mad:
 

capitan222

Well-Known Member
Nu merge treaba cu monedele.Iti trebuie zilnic vreo 50 de monede ca sa iei labute cand nu mai ai mutari.Trebuie sa fii zilnic pe joc altfel pierzi bilete si labute.Cladirea de nivel 7 e buna...sper sa se bage si la comerciant.
 

pison

Banat
Vorba multa saracia omului! Ce fac astia este bataia de joc!!! Chiar daca ma baneaza iar, trebuie spus verde in fata!!!! O tiganie !!!!!
 

dunbarton

Well-Known Member
Esecul acestui eveniment se datoreaza faptului ca nu a fost testat suficient inainte de a fi lansat. Adica daca ar fi avut rabdare sa vada cat iti trebuie pentru a face cele 7 niveluri, probabil ca pachetul de modernizare l-ar fi bagat ca mare premiu din 2 in 2 si nu din 3 in 3 si probabil ar fi fost mai darnici in labute. Acum poti sa faci si 4 mutari fara sa-ti apara vreo labuta pe panou, iar asta nu este din nepriceperea jucatorului, ci din cea a programatorului.
Subscriu si eu la parerea ca evenimentul a fost facut doar ca sa se vina cu ceva nou si cam atat.
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Iar eu spun ca este cel mai usor eveniment din cele care l-am jucat pana acum ,cu toate ca nu m-am omorat cu firea.Practic mai am un pas ca sa-l inchid,pas ce-l voi obtine la ultima sarcina ,fara sa bag diamante.
 
Sus