Discuții despre Evenimentul toamnei 2016

DeletedUser9991

Guest
cum se castiga cadoul special din fiecare zi? ce trebuie sa faci?
 

valy

Admin FoE România
Membru personal
Cadoul special din fiecare zi se gaseste in cele 2 cosuri, in cel de 75 mere sansa de a obtine cadoul special este de 5%, iar in cosul de 100 mere sansa e de 10%.
 

DeletedUser9966

Guest
Astăzi, parcă s-au mișcat mai binișor merele...am primit mai mulți pomi din M/F, plus că am prins un pom cu 20, iar altul cu 50.


Dovada cu cele 50 mere primite acum câteva momente :D
81e8fb406fa54c09a3bcb97ecab8b932.png


 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9993

Guest
Salut! La ce oră se termină evenimentul? Data fiind de 05 Octombrie. Mulțumesc!
 

DeletedUser9828

Guest
Ce [EDITAT] event... cadoul zilnic nu se castiga niciodata, de cand a inceput eventul asta am tot apasat chiar la cosul mare, unde sansa e 10%, n-am castigat [EDITAT].
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Depinde foarte mult și de noroc, spre exemplu eu am câștigat Galeria campionilor de 2x, de asemenea și Altarul venerației (cadou special).

Salut! La ce oră se termină evenimentul? Data fiind de 05 Octombrie. Mulțumesc!
Event-ul de toamnă va expira într-o zi și 17 ore din acest moment
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9828

Guest
Salut!
Depinde foarte mult și de noroc, spre exemplu eu am câștigat Galeria campionilor de 2x, de asemenea și Altarul venerației (cadou special).
Depinde de noroc , depinde de "butonisti", de aia care umbla la butoane.
 
Ultima editare de un moderator:

Sonarvi

Well-Known Member
nush ce scripturi dubioase are jocul asta, dar eu plantez in medie in 25-35% din ajutoare (deseori si de 4 ori consecutiv), iar cand ma uit pe istoric evenimente am cate un mar la 2 pagini uneori (1 din 20), iar ca medie mi se planteaza in maxim 20% din cazuri... n-am primit niciodata 3 plantari consecutive, si 2 consecutive extrem de rar (o data la 2 zile poate). si intr-adevar in ultimele zile pomii cu 7 mere apar in 90-95% din cazuri... numa random nu sunt plantarile astea...
 

DeletedUser7516

Guest
Oricum nu moderatorii sau adminii de la noi sunt de vina pentru acest eveniment slab . Si intradevar slab evenimentul ,dupa atatea incercari sunt mandrul posesor a 12 turnuri ale victoriei care nu imi folosesc la nimic =)
 
Sus