Discuții despre Evenimentul verii 2023

Oricat te-ar intelege cineva vizavi de frustrarea pentru banii pierduti, nu cred ca iti poate da dreptate.
Ai plecat caine surd la vanatoare si ai gresit vanatul.
Pai daca ai muncit pentru banii aia, inseamna ca nu prea ti-a pasat de ei din moment ce i-ai aruncat pe o marfa imaginara. Daca doar "asa am crezut,ca daca voi cumpara cele 8 oferte, voi primi bonus casuta" ai facut-o pe barba ta. Trebuia sa fii sigur, daca tineai la banii tai.
"Am cautat peste tot, pe joc, si nu am gasit nicaieri informatii cum se poate obtine aceea casuta" Ai cautat peste tot pe joc (adica?), numai pe forum nu si nici pe net. Daca joci din 2010 (desi jocul a fost lansat in 2012) ar fi trebuit sa stii ca eventurile sunt prezentate pe forum. Posibil sa fi primit si la mesaje informatia despre noul eveniment.
La eventul anterior a fost o cladire care se obtinea aproape similar.. Adica daca bagai bani in joc.
De acolo imaginatia mea .. (uneori prea bogata)..
 
R A D A R ai baut iarasi prea multa bere :)))
Ma indoiesc ca inno a schimbat regulamentul pe toate lumile de joc special pentru R A D A R ca avea prea multa bere bauta si nu mai reusea sa gandeasca cum trebuie.
INNO nu include doar acest tip de joc.. Am inceput din 2007 cu triburile.. apoi am schimbat pe alt joc..
Dar in 2010 pe triburile a fost schimbat peste jumatate din echipa de staf.. Fiindca "cineva" , la care eram in vizita, iesea cu aproape tot staful la petreceri..
Deci stiu ce stiu.. si ar fi indicat sa nu divulg alte lucruri..
Spor la eveniment..
Bani se duc.. la fel si anii.. raman in urma doar amintirile..
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Ai dat bani pe o prostie și acum plângi că ai fost "păcălit". Când joci la loto și nu câștigi, te duci la agenție și spui că ai fost păcălit, să-ți dea banii înapoi?
 

AlexMerlin

Well-Known Member
1. Cum sa nu pui cheia de fiecare data si asa nu o poti gasi chiar daca ar fi.
2. De ce ai avea nevoie de inca un post comercial nivelul 1 daca cel pe care l-ai primit primul nu a ajuns la nivel maxim?
Era o vreme cand puteai sa primesti cladirea de la evenimente la nivel maxim fara sa platesti. Deja cei care platesc bani au mari avantaje, ceilalti nu mai au nici o sansa. Nu se mai poate numi joc, nici macar de noroc. Ar trebui interzis minorilor, apropo.
Mda, de obicei lipseste cheia de pe tabla, asa ca iti consumi dublonii degeaba si la finalul zilei mai bifezi o gaura in calendar. :confused:
1687498690594.png
 
Ai dat bani pe o prostie și acum plângi că ai fost "păcălit". Când joci la loto și nu câștigi, te duci la agenție și spui că ai fost păcălit, să-ți dea banii înapoi?
Cand te duci la loto, iti asumi un risc..
Aici pe joc nu am realizat ca mesajul despre acest event a fost "ascuns" de catre 2 inoiri de versiune (am descoperit mai tarziu)..
Poate nu intelegi ce e acela joc de pe telefon.. Sa vezi cum nu poti apasa butonul de ajutor in masa fiindca nu ai video activ..
Zici ca ai numai dezavantaje daca joci de pe telefon..
Se putea face mesaj separat despre event, fata de cel cu actualizarile de versiuni noi..
Cred ca nu mai imi bat capul cu nimic..
Imi cer scuze pentru tot ce am spus..
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Cred că aici e vorba numai despre faptul că ai băgat bani, nu despre altceva... Și parcă ziceai ceva de vreo 3000 de diamante. Hai să fim serioși... câți bani ai dat pe 3000 de diamante? În 2 zile uiți de ei.

În altă ordine de idei, întâi te informezi din 3 locuri înainte să bagi bani...nu vii după ce ai băgat și zici că nu ai avut nu știu ce informație
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Dupa terminarea evenimentului cum va putea fi obtinut pachetul de modernizare Vila viceregelui?
Este la premiile speciale alea cu lacăt pe ele, pe care le deschizi cu bani. De exemplu la mine e al doilea sau al treilea în șirul ăla (poate nu la toți sunt în aceeași ordine), sunt doar 2 premii care au săgeata aia galbenă
 

*****

Member
Cum zice un coleg mai sus cu blocajele la nivel de cortex, tot asa si eu....
In inventar am "Pachet de modernizare Vila viceregelui" si am 100 de fragmente din 150. Cu ce cladire (articol) produc celelalte 50 de fragmente?
 
Sus