Discuții despre faptul că Centrul de evenimente nu continuă în 2022

DeletedUser

Guest
Ce bine. Chiar era și cazul să stopați porcăria respectivă. :D
 

Smernes

Member
Eu nu sunt incantata ca stopati Centrul de evenimente...le asteptam si cel mai mult mi-a placutcel cu natura...la acela am vazut cele mai echilibrate recompense...dupa aceea, insa , la celelaltea fost mult exagerat faptul ca investeai resurse si diamante ca sa obtii moneda jocului si chiar dupa multe ture de joc obtinei la greu palmieri si casa si gargui....cred ca asta a fost o dezamagire si de aceea a scazut cred entuziasmul jucatorilor....eu am jucat anul trecut cateva luni, cu entuziasm, dar cand am vazut ca premiile erau tot mai disproportionate fata de cereri....am renuntat total la joc....m-ati convins pana la urma cu unele tecompense oferite sa revin....insa si acum la ultimul eveniment au fost recompense mici...de ex nici anul trecut si nici acum la cate eventuri am participat si la cate expeditii am participat nu am castigat niciodata fantana tineretii...desi uneori am facut inclusiv niv 4...de ce nu introduceti niciodata aceasta recompensa la event? Apoi ce facem cu cladirile de la event pe care le avem pe stoc? De ex satul Fiore l-am castigat de 2 ori...al doilea nu e pana la niv 10...e la inceput...daca renuntati la centru ar trebui sa ne dati posibilitatea sa le vindem macar...
 

Smernes

Member
Daca scoateti centrul de evenimente, daca nu echilibrati un pic faptul ca cei care ajung la niveluri mari au facilitati tot mai mari, iar cei mici raman cu sanse mici de crestere, daca nu echilibrati la fel, recompensele din misiunile de la Poveste care sunt de tot rasul...ca nu ofera altceva decat monede , provizii si pe ici pe colo cateva bunuri in cantitati derizorii....atunci nu stiu ce haz mai are jocul...posibil sa renunt a doua oara...am investiti bani multi, iar jocul mi se pare dezechilibrat...cu hotararea asta, e si mai si...
 
Sus