Discuții despre Japonia feudală

Cornwelius

Active Member
Dacă renunț la Vikingi și trec la Japonia Feudală pierd și Emisarii dela Vikingi plus modernizările Yggdrasil? Iar dacă joc în continuare Vikingii până termin, pot trece apoi la Japonia?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Dacă renunț la Vikingi și trec la Japonia Feudală pierd și Emisarii dela Vikingi plus modernizările Yggdrasil? Iar dacă joc în continuare Vikingii până termin, pot trece apoi la Japonia?

Nu se pierde nimic din orașul principal, se pierde doar progresul actual din așezarea vikingilor.
 

Alexicus

Member
Buna,
Sunt un jucator nu prea experimentat, dar as avea doua remarce:
a) E o idee de apreciat sa avem aceste asezari suplimentare care
diversifica jocul. Multumim si felicitari!
b) Premiile sunt mult prea mici.
Emisarii, dupa ce lucrezi la asezare zile in sir, dau 1 punct Forge
sau 265 de medalii. In opinia mea, mult prea neinsemnat bonus.
Numai bine!
 

DeletedUser12838

Guest
Doresc sa incep asezarea Japonia feudala si nu mi se permite, adica nu imi apare nici-o barca in zona de nord a locatiei. Imi puteti da indicatii cum sa procedez ?
 

DeletedUser8328

Guest
cre ca trebuie intai sa fii intr-o anumita era...
barca e +n nord-est
 

DeletedUser12551

Guest
Pentru a debloca asezarile culturale trebuie sa ajungi in epoca Fierului si sa cercetezi Aratul care se afla la sfarsit de cercetari
 

TOMITA0001

Well-Known Member
Ce suflet de mama vitrega au admiii cu asezarea culturala japoneza !
S-a inlocuit recompensa de 2000 de medalii de la vichingi cu 5 fragmente de Altarul cunoasterii !
Nu va dati seama cat de incantat sunt de aceasta inlocuire........ :eek::confused::(:mad: !!!!
Noroc cu negustorul de antichitati ,altfel aveau sa atarne mult si bine aceste fragmente in lista de inventar .........;).
 

DeletedUser11643

Guest
Am sters din eroare Templul Sintoist. Am terminat toate misiunile si acum imi da 50 pf la final de misiune. Cum fac sa obtin din nou Templul?
 

DeletedUser12551

Guest
Trimite tiket la echipa de suport, poate ai noroc. Nu esti nici primul si nici ultimul care pateste asa ceva. In mod normal daca ai pierdut o astfel de cladire, e gata, alta in loc nu se mai poate
 

DeletedUser11643

Guest
Trimite tiket la echipa de suport, poate ai noroc. Nu esti nici primul si nici ultimul care pateste asa ceva. In mod normal daca ai pierdut o astfel de cladire, e gata, alta in loc nu se mai poate
Thank. Poti sa imi spui unde se trimit acest ticket. Adica care e procedura?
 
Sus