Discuții despre noile pachete de la Expediția ghildei

dunbarton

Well-Known Member
Intr-adevar, sunt binevenite, banuiesc ca imbunatatirile la cladiri se vor regasi si la cele pe care le avem deja in stoc sau amplasate in oras.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Intr-adevar, sunt binevenite, banuiesc ca imbunatatirile la cladiri se vor regasi si la cele pe care le avem deja in stoc sau amplasate in oras.
Sunt pachete de modernizare, respectiv de micșorare, care oferă aceste îmbunătățiri la clădirile de nivel 1, indiferent dacă existau deja în inventar/oraș sau dacă sunt câștigate de acum înainte.
 

Proud129

Well-Known Member
Probabil ferma in terase o sa fie extrem de cautata, cate pf uri ofera la nivel 2? A ramas la 12 pf?
 

DeletedUser12551

Guest
Ai perfecta dreptate. Ferma va fi extrem de cautata acum. Pe de o parte de cei care vor sa faca pf in oras, pe de cealalta parte de mine si colegii mei din vecinatatea celor dintai :p

te las pe tine la ferme - eu m-am specializat pe trenuri, castele si hipodromuri :p
 

DeletedUser12551

Guest
FOE - mare bucurie ati adus cu aceste modificari, daca modificati si sistemul PvP aflat in testare sunteti cei mai tari :cool:
 

barbarianvirus

New Member
Simona cred ca ati putea veni si cu alte dezvoltari mai interesante.cine vine cu ideile dezvoltarii?un domn de 45 de ani?daca da ,e de inteles.noutatile sunt bune pentru cei care au deja un nivel de joc.ori pentru cei de la inceput de joc,nu fac decat sa provoace dezinteresul jocului.sau poate sunteti prea ocupati de regulament si etica si etc.?eu cred ca ar trebui totusi sa munciti mai mult si sa va dati interesul mai mult pentru o dezvoltare mai interesanta si nu sa fie cu idei low level dand impresia ca atat se poate la nivel de performanta.e un joc in care ar trebui sa multumiti celor ce joaca si poarta discutii si au grade de empatie mai mari decat au cei ce lucreaza in departamentul de comunicare si mediere din companie la nivel de romania.spor la dezvoltari mai interesante.
 

DeletedUser12551

Guest
Simona cred ca ati putea veni si cu alte dezvoltari mai interesante.cine vine cu ideile dezvoltarii?un domn de 45 de ani?daca da ,e de inteles.noutatile sunt bune pentru cei care au deja un nivel de joc.ori pentru cei de la inceput de joc,nu fac decat sa provoace dezinteresul jocului.sau poate sunteti prea ocupati de regulament si etica si etc.?eu cred ca ar trebui totusi sa munciti mai mult si sa va dati interesul mai mult pentru o dezvoltare mai interesanta si nu sa fie cu idei low level dand impresia ca atat se poate la nivel de performanta.e un joc in care ar trebui sa multumiti celor ce joaca si poarta discutii si au grade de empatie mai mari decat au cei ce lucreaza in departamentul de comunicare si mediere din companie la nivel de romania.spor la dezvoltari mai interesante.

se pare ca nu intelegi absolut nimic din acest joc, imi pare rau, dar toata postarea ta asta indica.

acest tip de jocuri sunt jocuri de anduranta - trebuie sa joci "mult timp" pentru a ajunge la un anumit nivel.
cei care au un anumit nivel in acest joc au 5, 6 chiar si 7 ani de joc, asa ca, sa vii sa spui ca tu vrei dupa cateva luni sa ajungi la nivelul unui jucator de 5 ani si ca jocul nu te ajuta este de toata jena.

un domn de 45 de ani? te deranjeaza ca are 45 de ani?

imi pare rau dar esti total penibil :eek:
 

Vali

Well-Known Member
In sfarsit Fantana tineretii se poate micsora! Asta e un lucru super, pentru ca aveam destule fantani in stoc pe care nu prea vroiam sa le pun doar din cauza spatiului, in comparatie cu fantana dorintelor!

Bravo!
 

Dumi.

Well-Known Member
Nu am putut sa nu observ ca de ieri de la pranz, la una din repetitivele de centura, care cere sa bati o armata foarte mare, bonusurile armatelor inamice au crescut de la 205% la 308% :)))
 

barbarianvirus

New Member
se pare ca nu intelegi absolut nimic din acest joc, imi pare rau, dar toata postarea ta asta indica.

acest tip de jocuri sunt jocuri de anduranta - trebuie sa joci "mult timp" pentru a ajunge la un anumit nivel.
cei care au un anumit nivel in acest joc au 5, 6 chiar si 7 ani de joc, asa ca, sa vii sa spui ca tu vrei dupa cateva luni sa ajungi la nivelul unui jucator de 5 ani si ca jocul nu te ajuta este de toata jena.

un domn de 45 de ani? te deranjeaza ca are 45 de ani?

imi pare rau dar esti total penibil :eek:
Penibil ?
Joc de anduranta spui.pai trebuie sa vina cineva sa iti spuna ca ,pentru a fi un joc de anduranta iti trebuie sa creezi oportunitati si solutii pentru a face jocul interesant?daca vin eu sa spun aceste lucruri e parerea mea.pentru tine e un joc pentru altii e o afacere,pentru altii e ambele poate.jignirile aduse la adresa mea ma fac sa ma simt ofensat si cred ca ai depasit limita .
 

DeletedUser6484

Guest
s-au redus diamantele inlocuindu-se pe alocuri cu premii nefolositoare, bravo , a-ti distrus ceva ce mergea bine.....
 

DeletedUser10378

Guest
@barbarianvirus eu zic să nu te mai simți ofensat, pentru că o faci degeaba. Vrei oportunități? Ți le creezi. Vrei soluții? Le găsești.
Jocul ți le oferă, trebuie doar să știi să le vezi. Nu am înțeles care e faza cu „45 de ani”. Te pomenești că oi fi vreun puriu de 14 ani care îi consideră pe alții, la 45 de ani, depășiți. Sau poate ai „daddy issues”? Problema ta, oricare ar fi varianta.
Simplul fapt că ai puțin peste 3 luni de joc ar trebui să-ți dea de gândit, mai ales când îi auzi de alții, cu 6-7 ani (nu eu, în caz că te gândeai la asta) că folosesc cuvinte gen „anduranță”(răbdare), „penibil”(care produce o impresie neplăcută, nesuferit).0 Dacă dai pe aici de vreunu Apex, nu-i asculta sfaturile, că joacă de 7 ani, dar nu știe să joace.
Folosește timpul petrecut în joc pentru a crește și ca om:)
Spor la joc!

P.S.: Buey, eu le iau apărarea dezvoltatorilor=))))))). Abia acum am realizat. Eh, asta e, ce-i al lor, e al lor:)
 
Sus