Discuții despre noul test A/B

Vali

Well-Known Member
Scuzati expresia, dar pana la urma e o parere si trebuie spusa, doar trebuie acceptate si cele rele, nu numai cele bune.
O panarama, o prostie, de-aia nu joc pe mobil... sa o tineti tot asa pe PC, cu aceleasi cufere fara reclame, ca e ok
 

Orion

New Member
Ati ajuns doar niste milogi si cersetori. Se vede ca va e foame de bani si nu mai stiti ce sa faceti ca sa va creșteți propiile averi. Sa va fie rusine! Din punctul meu de vedere, idea introducerilor de reclame a distrus total firma si jocul... Aceste beneficii aduc avantaje peste masura d.p.d.v. competitiv. A ajuns un joc "gratuit" "plătește sa poți juca".
In locul vostru as incheia orice activitate si as părăsi cladirea cu toate server-ele inchise. Nu meritati nicio atentie. Deja imi este scarba si imi pare rau ca am pierdut atata timp cu gunoiul asta.

Bineînțeles, acest mesaj va fi sters in cateva clipe...
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Fac ceva pe reclamele voastre! Ce "discuții" mai vreți? Băgați o porcărie în joc și mai vreți și discuții???
 

dunbarton

Well-Known Member
Salutare, fani Forge!

Începând cu 24 august, vom începe teste A/B pentru a evalua noile adăugiri...
Poate mai potrivit ar fi fost:

Salutare, fani Forge!
Cu scuzele de rigoare si cu parere de rau va anuntam ca, incepând cu 24 august, vom începe teste A/B pentru a evalua noile adăugiri...
 
Sus