Discuții despre Provocările zilnice

Discuție în 'Discuții generale' creată de simona, 13. Dec. 2017.

1. vdumitrescu20

vdumitrescu20 Well-Known Member

Da este optionala, dar daca nu optezi sa o faci pierzi ce ai facut cu o zi inainte [si poate nu ti-a fost usor sa o faci pe cea de dinainte]
    Deci acest "este optionala".....are bune si rele in ea!

2. vdumitrescu20

vdumitrescu20 Well-Known Member

Daca mai era un secret....cred ca aceste provocari zilnice sunt de fapt o metoda elaborata, in plus, ca sa mai se cheltuiasca diamante....
    Este parerea mea si nu o generalizez. Altii pot crede ce vor ei de cuviinta!

3. biszak

biszak New Member

Desi am 108 prieteni,nu pot sa vizitez mai mult de 20-25 taverne pentru ca ei nu-si culeg tavernele.Asta ma obliga sa sterg 80% dintre prieteni si sa-mi incerc norocul cu altii,ar trebui sa existe o misiune alternativa de exemplu de cules o suma de arginti.De asemenea misiunea cu cucerirea sectoarelor este imposibila pentru ca eu am toatesectoarele cucerite la zi Imagess.jpg

4. BraveWww

BraveWww Well-Known Member

Sex:
    Masculin
    De acord.Exemplu aceasta "provocare".In mod normal trebuie sa ai 6 cladiri de productie din care sa colectezi de 6 ori la secunda timp de 24h:)))

Untitled.jpg

5. szabattilax1

szabattilax1 New Member

...degeaba an indeplinit a doua zi la provocerea zilnica ,ca tot o singura zi este recunoscuta ca am indeplinit !!!...nu este corect! ..asa nu am sa ajung la ziua 7! ... nu stiu daca nu cumva e bataie de joc,cum e bataie de joc si situatia actuala a tarii!!??

6. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Locație:
    Braşov
    Mulțumim pentru feedback, va fi transmis mai departe.

@szabattilax1 - vă rog să faceți tichet la Suport pentru verificări.

7. Mimar

Mimar Member

Provocarile zilnice au misiuni aproape imposibile. "Dobandeste 4 sectoare de pe harta continentului, ,, n'' producții de cate 5 min sau de 8 ore, confruntări multe prin atac unde ești nevoit să-ți ataci vecinii și să-ți epuizeze armata'', etc in ce categorie intra? Drept sfat, vă recomand, ori să reduceți gradul de dificultate, ori să eliminați pedeapsa de -1 punct, ori eliminați cu totul provocarea zilei. Oricum, recompense lasă MULT de dorit.

Sus