Discuții despre realizări

DeletedUser1080

Guest
Introducerea realizarilor este total inutila. Nu face altceva decat sa ingreuneze jocul si mai mult. :(
 

Coryllus

Well-Known Member
Total inutil. Acum ca ati schimbat fereastra primariei , vreau si eu sa stiu unde vad cat prometiu am in stoc. Nu gasesc nicaieri.
Sper ca aceste realizari sa fie scoase, parca jucam bambilici , jocuri de copii mici cu purcelusi si mai stiu eu ce prostii.
 

DeletedUser9966

Guest
@Coryllus - Sigur te-ai uitat bine la INVENTAR, la rubrica BUNURI și undeva în josul acele ferestre nu îți afișează și numărul de PROMEȚIU ca în imaginea de mai jos?
6b2aad290751438b9e95d63289ae525c.png
 

ionion3510

Member
daca s-ar introduce si premii odata cu efectuarea unei "realizari", ar fi utile, dar in stadiul actual nu aduc nici o imbunatatire jocului in sine
 

DeletedUser9813

Guest
total inutil. vă concentrați să complicați și mai mult jocul în loc să îmbunătățiți anumite aspecte. Eu o să ignor partea de realizări.
 

DeletedUser9966

Guest
Dragilor, trebuie să înțelegeți că nu noi decidem viitoarele, sau nu am decis precedentele actualizări ale jocului.
Noi doar putem transmite mai departe propunerile primite de la utilizatori și așteptăm răspunsul celor de la Inno.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus