Discuții despre versiunea 1.211

Dumi.

Well-Known Member
Buna ziua!
Nu stiu daca are sau nu legatura cu acest update, DAR !!!
De astazi cand am intrat sa dau lupte pe un sector cu semn interzis pe el, mi-a aparut un anunt cum ca sectorul e blocat de ghilda.
Cand am ales sa dau in continuare, acel mesaj a continuat sa imi apara la fiecare lupta.
Acuma...se stie si 90% dintre ghilde folosesc acel semn ca sa arate celor din ghilda ca acolo se vor da lupte pana la un anumit numar maxim [spre exemplu 150 din 160 in diamant, 120 din 130 in platina si asa mai departe]
Prin aceasta modificare consider ca mai mult ne incurcati decat sa ne faceti un bine.
Iar daca va hotarati ca nu veti skimba treaba asta, atunci macar faceti sa apara acel mesaj la prima lupta. Odata ce am ales sa dam lupte pe acel sector ca sa il aducem la 90-95% din lupte, sa nu ne mai tineti in loc degeaba cu aparitia repetata a acelui mesaj.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este o alertă care apare când atacați o provincie marcată ca interzisă. Puteți să anulați aceste alerte din Setările jocului.
 

pison

Banat
Cand se vor desfiinta numeroasele conturi suport?
Cand se vor lua masuri contra scripturilor folosite in joc?
Sper la un raspuns nu la stergerea intrebarilor din nou.
Niciodata, pentru ca nu-i intereseaza parerea noastra, decat daca aduce cumva profit. Altfel...
 
Sus