Discuții despre versiunea 1.215

Roya

Member
"Între timp, developerii noștri lucrează la Câmpurile de luptă"....o estimare a termenului de finalizare și rezolvare a problemei pe care o avem, cu aplicația pe mobil, pentru Câmpurile de lupta, ne puteți comunica?
 

Dr.Agos

Active Member
Asteptam cu nerabdare sa blocati macros-urile. Chestia cu "daca stiti pe cineva care foloseste, semnalati" nu mai functioneaza. Am semnalat deja vreo 7. Joaca linistiti in continuare. E absolut adorabil sa vezi cum, un jucator foarte activ, reuseste sa dea 7-800 de lupte pe zi, dupa care vine unul care nu posteaza pe nicaieri, nu-l vezi niciunde cu mesaje, si rupe norma cu 2500-3000 de lupte. Incercati, va rog, sa calculati cam cat timp i-ar trebui ca sa dea luptele astea.
Si, pana nu rezolvati problema, nu mai cumparam diamante.
 

DeletedUser

Guest
"Între timp, developerii noștri lucrează la Câmpurile de luptă"....o estimare a termenului de finalizare și rezolvare a problemei pe care o avem, cu aplicația pe mobil, pentru Câmpurile de lupta, ne puteți comunica?
Am întrebat și eu, prin tichet la suport. Răspunsul a fost "din păcate, nu avem această informație."
Penibil :D.
 

DeletedUser

Guest
"Am eliminat întârzierea la cumpărarea Punctelor Forge. Acum pot fi cumpărate fără a mai fi nevoie să așteptați între fiecare atingere."

Mulțumim. Mai rămâne însă întârzierea la cumpărarea încercărilor din cadrul PvP și EG.
 
Sus