Discuții despre versiunea 1.216

dunbarton

Well-Known Member
Recunosc, din cauza naturii muncii mele din viata reala, in aceasta perioada sunt cam nesuferit... Am o intrebare: nu se pot rezova odata toate problemele astfel incat sa nu mai fie nevoie de ajustari periodice si de versiuni gen 1.216; 1.217; 1.218 etc?

Sugestie: inventariati serios toate problemele nou aparute, rezolvati-le printr-o versiune "de amploare" si faceti simularile necesare, astfel incat sa nu mai fie nevoie ca o data la 2 saptamani sa faceti actualizari/ remedieri; s-ar economisi astfel timp si munca, plus ca aceasta frecventa mare a actualizarilor arunca o lumina nu tocmai favorabila asupra celor care ar trebui sa preintampine aparitia acestor probleme dar nu o fac.

Scuze inca o data.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
FoE nu este un tip de joc la care problemele se pot rezolva astfel. Jocul se bazează pe introducerea continuă de conținut nou. De la înființarea jocului, au fost update-uri o dată la două săptămâni, de 9 ani.
Cu fiecare nouă adăugire, pot apărea noi probleme, deoarece posibilitățile de testare (servere interne și serverul beta) sunt limitate. Bug-urile ne scapă de multe ori pentru că nu se testează la nivelul de server live.
 

Dumi.

Well-Known Member
simona a spus:
Dragi jucători,

Din păcate, pe mobil, nu am putut include în această actualizare îmbunătățirea afișajului magazinului, prin care se arată cantitatea de puncte de castel aferente fiecărui pachet de Diamante.
Nici pe varianta de browser pc
 

mowgli 001

Member
"Am rezolvat problemele de încărcare care durează de mult timp în Câmpurile de luptă ale ghildelor. Acum, împreună cu colegii de ghildă, puteți lupta și negocia la fel de repede ca înainte!"

Din pacate problema persista. Vom avea oare sansa ca aceasta eroare sa fie elimiata?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Din păcate, se pare că soluția găsită nu era cea potrivită. Mai încercăm.
 

Roya

Member
"Am rezolvat problemele de încărcare care durează de mult timp în Câmpurile de luptă ale ghildelor. Acum, împreună cu colegii de ghildă, puteți lupta și negocia la fel de repede ca înainte!"

Nu numai ca nu s a rezolvat, s a stricat și mai rău!
Blocajul este chiar mai mare decât înainte.
Înainte apărea blocajul până să începi lupta, acum se blochează și în timpul luptei....jalnic!
 
Sus