Discuții despre Versiunea 1.26

DeletedUser

Guest
Cu introducerea versiunii 1.26, la vânzarea unui item nu se primește nimic înapoi. Exemplu.

Acest bug a fost remediat?
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, acea este o eroare. La vanzarea unei cladiri se primeste o parte din resursele cheltuite pe ea la construirea ei.
 

DeletedUser3920

Guest
depinde ce cladire vrei sa vinzi

Daca observi in imagine ceea ce vrea sa vanda este "Town House" si inseamna "Casa de oras", nu este o cladire primita la event-uri sau cumparata cu diamante, asa ca este o eroare exact cum zice si KingLeorix.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Este vorba deste o eroare vizuală, care sperăm să se elimine cât mai repede. Cert este că resursele se adaugă corect la vânzarea clădirilor.
 

john58

Well-Known Member
orice cladirer vrei sa vinzi nu se mai primeste nimic inapoi ceea ce consider ca este o eroare a noii versiuni
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.
Asa cum a spus Simona mai devreme, este vorba de o eroare vizuala; daca dumneavoastra considerati totusi ca nu ati primit nimic la vanzarea cladirii, puteti deschide un tichet la suport pentru verificari si clarificarea situatiei.
O zi frumoasa va doresc si spor la joc.
 

DeletedUser216

Guest
Eu cred ca scrie foarte clar in mesaj: "Nu vei primi nimic inapoi" ("You will not get anything back")
Banuiesc ca developerii nu ar fi pus mesajul respectiv daca ar fi dorit altceva. Probabil au vrut sa creasca dificultatea jocului...
Spor la joc.
 

DeletedUser216

Guest
Eu am vandut o cladire si nu mi-a dat nimic. Nu mi-a aparut decat popup-ul cu populatia eliberata in urma vanzarii, nu si cele 2 cu monedele respectiv proviziile care trebuiau sa intre in cont. Si numarul de monede, provizii a ramas acelasi ca inainte sa vand cladirea.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu apa rmereu pop-up-urile (un alt bug) dar suma se contorizează întotdeauna.
 
Sus