Discuții despre versiunea 1.263

Dumi.

Well-Known Member
fara suparare DAR:
reparatii peste reparatii
ca la hidro :)))
vrem sa vedem propunerile noastre materializate
cerem de ani de zile sa putem folosi sticlutele cu bonus de aparare, mai multe odata nu sa se tot inkida interfata dupa fiecare folosire a uneia
cerem sa putem cumpara si 2000 de pf o singura data, daca vrem si avem cu ce....
reparatii la la asfaltari....vrem autostrada, nu drumuri satesti si de exploatare, peticite zi dupa zi...
tristetea mare e ca faceti si beletristica din posturile acestea....ce drepturi ati retras voi magicianului si alte asemenea copilarii, ca si cum ai redus inflatia printr-o minune
nu
doar ati reparat sfaltul....
 

Ahdrian

Well-Known Member
fara suparare DAR:
reparatii peste reparatii
ca la hidro :)))
vrem sa vedem propunerile noastre materializate
cerem de ani de zile sa putem folosi sticlutele cu bonus de aparare, mai multe odata nu sa se tot inkida interfata dupa fiecare folosire a uneia
cerem sa putem cumpara si 2000 de pf o singura data, daca vrem si avem cu ce....
reparatii la la asfaltari....vrem autostrada, nu drumuri satesti si de exploatare, peticite zi dupa zi...
tristetea mare e ca faceti si beletristica din posturile acestea....ce drepturi ati retras voi magicianului si alte asemenea copilarii, ca si cum ai redus inflatia printr-o minune
nu
doar ati reparat sfaltul....
Pesemne tu ești democrat și politician, că aici te crezi vorbind cu Primăria ta! :D Aici e un joc organizat de o firmă privată, și propunerile jucătorilor sunt analizate și acceptate sau respinse după viziunea creativă și interesele firmei. Că nu i-ai votat tu să-ți facă jocul cum îți convine ție! :D
 

Dumi.

Well-Known Member
adriane esti , din nou, aiurea in tramvai
daca nu ai inteles paralela, mergi la scoala si da restantele, poate o sa le intelegi
ce spun eu este ca nu consider reparatiile ca fiind " versiuni noi"
atata tot
si te asigur ca nu sunt nici politician nici ce tot aberezi tu prin postul tau
daca eram politician, crezi ca mai stateam eu aici sa iti vad posturile destul de negandite?
nope!
 

Ahdrian

Well-Known Member
Anastasie, veche ești de când lumea! Probabil angajat la o firmă rivală cu InnoGames, versat în toate criticile și hibele! :D Atât mă duce mintea, la cât te-a dus mintea. Scuze pentru părul tău alb de Yuda! :D
 

miha23

Well-Known Member
Buna seara,
puteti sa-mi spuneti ,cei care stiu si au in oras ....*Recompensa zilei * in care apar cateva cufere ?

Multumesc anticipat pentru un raspuns oricare ar fi el !
 

Dumi.

Well-Known Member
Anastasie, veche ești de când lumea! Probabil angajat la o firmă rivală cu InnoGames, versat în toate criticile și hibele! :D Atât mă duce mintea, la cât te-a dus mintea. Scuze pentru părul tău alb de Yuda! :D
probabilitatile tale, din nou, se lovesc ca frunte ta de un zid
cu cat mai multe presupuneri, cu atat mai departe de adevar
eu nu sunt angajat la nicio firma de jocuri
E Yoda, nu Yuda...tu vad ca faci, intentionat sau nu, un fel de amestec bolnavicios intre razboiul stelelor [pe care nu il stapanesti prea bine] si religie [nici pe aceasta nu o stapanesti prea bine]
peste toate astea, personajul din avatar e Grogu, din Mandalorian.
E bine sa nu mai faci presupuneri si sa pui mana pe carte!!!!
 

Ahdrian

Well-Known Member
Buna seara,
puteti sa-mi spuneti ,cei care stiu si au in oras ....*Recompensa zilei * in care apar cateva cufere ?

Multumesc anticipat pentru un raspuns oricare ar fi el !
Recompensa zilei? Există Misiunea zilnică permanentă în joc, dar Recompensa zilei de obicei ține doar de un anumit Eveniment. Poate spui mai clar la ce anume te referi.
 

Vali

Well-Known Member
Cred ca vorbeste de acele cufere care au disparut, pentru ca erau o prostie... Trebuia sa intri in fiecare zi sa culegi cufarul zilei respective, altfel se reseta.
Raspuns: Nu mai sunt, le-au furat piratii :D
 
Sus