Discuții despre versiunea 1.35

dana32

Well-Known Member
Bună ziua.
La mine nu a fost reparat bugul cu clasamentul global, îl am de 2 săptămâni. Iar acum după update observ că tot am această problemă.
 

DeletedUser5468

Guest
Imposibil, acest bug este reparat de foarte multă vreme... cel puțin pe beta nu mai apare de 2 săptămâni odată cu 1.35...
 

dana32

Well-Known Member
De multe ori când dau click pe clasamentul global - ghilde, mi se încarcă pagina la nesfârșit, sunt nevoită să dau refresh. Scuzele mele dacă nu este vorba despre acest bug, voi trimite un tichet.
 

DeletedUser5468

Guest
De multe ori când dau click pe clasamentul global - ghilde, mi se încarcă pagina la nesfârșit, sunt nevoită să dau refresh. Scuzele mele dacă nu este vorba despre acest bug, voi trimite un tichet.
Da, acesta este problema despre care vorbesc mai sus, eu știu că e rezolvată, dar chiar mă mir cum de apare la voi, de când a apărut update 1.35 nu am mai avut această problemă , înainte o aveam, dar după cum am spus, după 1.35 nu am mai pățit problema cu cerculețul învârtindu-se la nesfârșit.
 

DeletedUser7567

Guest
stiti ce mai trebuia !!

cand dadeati click pe jucator la chat unde scrie acolo ( raporteaza , viziteaza etc )

sa mai fie si o functie din a da adauga prieten :D

P.S nu stiu daca s-a mai discutat ce am zis eu ca nu stau sa citesc :))
 

DeletedUser8891

Guest
e fain noul update dar unele buguri tot mai trebuie reparate(jucatori cu peste 500k pct sunt pusi cu 10-20k pct)

aline daca nu ma insel pe beta se repara mai rpd decat aici unele buguri pt ca acolo nu se joaca doar cativa jucatori acolo is din toata luumea si fiecare bug se raporteaza rapid si se rezolva tot atat de repede
 

cicix

Member
Nici o noutate despre Era Contemporana?...credeam ca se introduce cu versiunea asta noua....
 

DeletedUser5468

Guest
Nici o noutate despre Era Contemporana?...credeam ca se introduce cu versiunea asta noua....
Salut

Era Contemporană este doar pentru beta, momentan, nu cred că v-a apărea nici cu update 1.36 deoarece este încă în lucru, oricum în Octombrie apare mai mult ca sigur, momentan doar era Post-Modernă.
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, din partea mea pot sa nu mai bage niciodata vreun update, din moment ce unii pot juca si altii nu pot, sau nu au voie probabil sa joace. Sa rezolve ei problema mea mai intai, inainte sa ia amploare, ca se va duce de rapa intreg jocul dupa aceea. Si chiar mi-ar parea rau, ca am muncit foarte mult sa ajung la nivelul la care sunt. Apropo, au trecut 2 zile aproape, si eu nu vad sa mi se fi rezolvat problema, iar rabdarea mea ajunge la final.
In plus, prin tichet mi s-a spus ca in regulament este prevazut faptul ca la un tichet se poate raspunde in maxim 48 de ore, ceea ce este absurd, ar trebui in maxim 2 ore sa zicem, aceasta ar fi o regula mai normala in opinia mea.
Oricum, am vazut "seriozitatea" cu care sunt tratati jucatorii, o simt chiar acum pe pielea mea. Sa inchideti si topicul acesta va rog, la fel cum mi le-ati inchis pe toate pana acum, va multumesc mult pentru asta.
Cu stricta referire la update-ul acesta, consider ca este aproape inutil, la fel cum mai mult ca sigur vor fi si celelalte care vor aparea. Nu au rezolvat un bug legat de clasamentul general din pacate, plus ca mai mult ca sigur au aparut si altele deja (fereasca sfantul sa vorbim de asa-zisul bug care ma afecteaza pe mine, ca dupa aia va asigur ca nu va mai arde de Forge of Empires).
O seara placuta in continuare. Si ca sa nu uit, sa inchideti si acest topic, ca vad ca eu nu am voie sa scriu nimic daca am o problema.

Buna ziua, as vrea sa spun ca dupa update-ul de ieri luptele merg de doua ori mai repede chiar. Aseara eram un pic nervos, chiar un pic mai mult se pare. Se pare ca a fost un update foarte util pana la urma.:D
La revedere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3920

Guest
Chiar ma bucur pt tine Cristeaua!
Acum intru si eu in lupte sa vad daca e adevarat :)) glumeam... :p :D
 

DeletedUser5248

Guest
Salutare, eu ma bucur cel mai mult, crede-ma.:laugh: Dupa cum se poate vedea, eu am schimbari bruste de stare, in functie de stimulii exteriori.:devil::laugh:
Revenind la discutia despre update, chiar ca a fost cel mai util de pana acum. Sincer sa fiu, fara sa exagerez, imi merg de cel putin doua ori mai repede luptele, in sensul ca unitatile muta mult mai repede, asta desi eu nu am o "unealta informatica" performanta, dar nici slaba, sa zicem medie.
Ne mai auzim pe aici, pana fac din nou scandal probabil. Doar daca va fi cazul.:laugh::devil:
 
Sus