Discuții despre versiunea 1.52

Rembo11Khan

Active Member
flash playerul la butonul ajutor merge mai greu de la actualizarea 1.51 de ce ? facetil sa mearga ca inainte de vresiunea 1.51 ms mult
 

DeletedUser5468

Guest
@rembo11,
Și acum merge tot la fel cu 1.52, mai ales la prieteni, durează cca. 4 secunde să gândească acest buton aid la fiecare jucător...adică merge mai greu ca de obicei.
Încearcă totuși această versiune de Flash Player., ar trebui să te ajute.
Update 1.52...
Nu văd nicăieri scris ceva despre schimbarea NPC-urilor agresive în NPC-uri pașnice...sau este valabil numai pentru serverul beta?
 
Ultima editare de un moderator:

BraveWww

Well-Known Member
Am peste 100 de prieteni si dupa fiecare click pe "Ajutor" sunt trimis la inceputul listei,mai mult decat enervant:(((
Noua versiune rezolva asta?
1.51 mi-a adus aceasta "bucurie",1.52 poate ma scapa de ea.
 

DeletedUser5468

Guest
Nu, tot la fel merge, tot la primul mi se duce și mie...dar de la nr 30 în colo merge normal, fără să se ducă la prima pagină.
Cel mai bine este să dai după istoric, acolo merge foarte bine, momentan așa fac și eu, până este rezolvată problema :)
 

DeletedUser5853

Guest
2 probleme mari pt jucatori sunt in gvg:
-merge foarte greu si nu poti alege unitatile in timp real,dai sa alegi o unitate si alege alta
-din multi banditi nu pot alege decit banditi raniti,normal trebuia sa fie inlocuite cu cele bune,spun asta pt ca in gvg luptele sunt rapide si nu facute sa incurce http://prntscr.com/7cecqu
 

DeletedUser

Guest
@rembo11,
Și acum merge tot la fel cu 1.52, mai ales la prieteni, durează cca. 4 secunde să gândească acest buton aid la fiecare jucător...adică merge mai greu ca de obicei.
Încearcă totuși această versiune de Flash Player., ar trebui să te ajute.
Update 1.52...
Nu văd nicăieri scris ceva despre schimbarea NPC-urilor agresive în NPC-uri pașnice...sau este valabil numai pentru serverul beta?

Buna ziua, da, momentan este doar pe beta si este o modificare in teste. Daca se va introduce si pe serverele internationale se va anunta pe forum intr-o versiune viitoare.

O zi placuta.
 

DeletedUser

Guest
2 probleme mari pt jucatori sunt in gvg:
-merge foarte greu si nu poti alege unitatile in timp real,dai sa alegi o unitate si alege alta
-din multi banditi nu pot alege decit banditi raniti,normal trebuia sa fie inlocuite cu cele bune,spun asta pt ca in gvg luptele sunt rapide si nu facute sa incurce http://prntscr.com/7cecqu


Off Topic :
imaginea prezentata de tine este de pe harta GvG a Erei Maine.
In coltul din dreapta, sus apare informatia ca ghilda se afla pe locul 5 pe Harta Viitorului . :huh:
Iar filtrul de selectie al erelor ( dreapta si mai sus) indica Era Progresista .

Hotarati-va ! ;-)
 

DeletedUser5853

Guest
charlemagne,cu riscul de a fi banat,este asa cum arata in print-screen,fara sa negociez
 

BraveWww

Well-Known Member
Nu, tot la fel merge, tot la primul mi se duce și mie...dar de la nr 30 în colo merge normal, fără să se ducă la prima pagină.
Cel mai bine este să dai după istoric, acolo merge foarte bine, momentan așa fac și eu, până este rezolvată problema :)

-Dupa nr.30 pot da ajutor la 2-3 pana sare la nr.1
-La orice cladire,chiar si "vanatorul de comori",apare semnul ca pot colecta,dau click,nu colecteaza si imi arata ca mai dureaza 1-2min,dupa care apare din nou semnul si pot colecta intr-adevar.
Nu sunt deficiente aleatoare,sunt permanente.!!
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, va rog sa incercati sa oferiti suport pe full screen pana la remedierea probelemei. Acest lucru ar trebui sa fie de ajutor.
 

S.O.N.Y

Active Member
-Dupa nr.30 pot da ajutor la 2-3 pana sare la nr.1
-La orice cladire,chiar si "vanatorul de comori",apare semnul ca pot colecta,dau click,nu colecteaza si imi arata ca mai dureaza 1-2min,dupa care apare din nou semnul si pot colecta intr-adevar.
Nu sunt deficiente aleatoare,sunt permanente.!!

La mine merge perfect daca tin mouse apasat cca 2-3 secunde pe butonul "AJUTOR"
 
Sus