Discuții despre versiunea 1.76

DeletedUser8516

Guest
Salutari, daca este ultima era,cum ne va atrage in continuare Inno sa nu ne lasam de joc ? Doar prin GVG ?
 

DeletedUser9813

Guest
Viitorul Artic e ultima era momentan sau de tot in joc?
 

DeletedUser

Guest
Avand in vedere multitudinea de ere precedente, este putin probabil ca developerii sa se rezume doar la Viitorul Artic. :Xd Cu siguranta inno ne pregateste inca o noua era plina cu surprize si mai grozava :^)
 

DeletedUser9331

Guest
Nu cred ca e ultima era.Eu joc si pe .us iar acolo anuntul este urmatorul:"It's getting frosty as the Arctic Future - the latest era of Forge of Empires - is making its way to our Beta servers soon!"

E o diferenta intre the latest si the last.Din anuntul de mai sus putem deduce ca este vorba de "ultima era" in sensul de cea mai recenta, nu ultima era la sensul propriu.

Iar pe forumul de pe beta am gasit urmatoarele fragmente:
"Until now, game ages were released as a whole, in large portions. Because we don't want you to wait so long in the future for new content, we will release the next eras in smaller parts, but more frequently. So what you will see in your technology tree is not the entire Arctic Future - it's just a part of it.

The story begins as an extension of The Future. Arctic exploration is becoming a trend and over the course of the era you will find your city becoming more and more heavily influenced by Arctic culture."

"as the Arctic Future is not the end of our journey."
 

DeletedUser9017

Guest
eu sper ca o data cu actualizarea sa mai schimbe si vecinii, de aproape 1 an am tot cu aceiasi vecini lupt
o alta problema e cu donatul de puncte forge de pe telefon, merge foarte greu iar de la + nu se pot dona puncte din inventar
 

DeletedUser1080

Guest
Puteti sa ne dati mai multe detalii referitoare la fraza:
"Acum puteţi cumpăra bunuri direct din fereastra donaţiilor în tezaurul ghildei când doriţi să deblocaţi următorul nivel de dificultate la Expediţiile Ghildei." ?
Cumparatul bunurilor, se refera cumva la plata unor diamante in schimbul bunurilor lipsa ?

p.s. Era arctica a fost deja introdusa pe beta de vreo 10 zile.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@ whiteshark01 Am corectat deja în anunț, mulțumim pentru vigilență!

@Mad Spider Nu există altă opțiune de a cumpăra bunuri decât cu Diamante.
 
Sus