Discuții despre versiunea 1.79

DeletedUser5583

Guest
Părerea mea este ca avem nevoie de o versiune mai complexa atunci când nu dispunem de semnal deplin la o rețea de internet sa nu se mai întâmple blocări sau așteptări pentru toți jucători.
 

BraveWww

Well-Known Member
De luni,dupa implementarea 1.79,dau click pe pozitionarea formatiei in slotul de aparare si daca nu se blocheaza jocul dureaza cam 1min pana se executa.Doar la mine se intampla acest lucru?
 

DeletedUser4045

Guest
O perioada mare de timp multi au facut puncte plimbandu-se printre ghilde...altii ca mine,au dat in inamici din exterior si jocul isi revenise intr-un fel:D si asa jocul incepuse sa lancezeasca oarecum,acum cu o pauza de 4 zile,mi-e ca jocul se va "stinge" din mers!
Parerea mea e ca maximum o zi impusa de pauza ar fi fost arhisuficient!
E doar o parere,joc de 4 ani...
 

BraveWww

Well-Known Member
De acord cu Ocrack.Joc din 2012 si dupa noile modificari se simte ca jocul a intrat in coma:(((
Si-a pierdut enorm din atractivitate,iar cei care au terminat cercetarile nu stiu in ce masura sunt atrasi sa intre doar sa mai colecteze cate ceva.GVG a fost motorul acestui joc si a inceput sa dea rateuri.
Asta este parerea mea,nu neaparat corecta,dar asta simt dupa ce abia asteptam ora 20.00 sa ne"caftim" intre noi.
 
Sus