Discuții despre versiunea 1.90

DeletedUser9711

Guest
Nu credeti ca schimbarile legate de unitatile militare au venit prea repede?
Ar fi trebuit lansate in partea a 4-a, deoarece momentan nu avem unitati de artilerie din viitorul arctic.
Ma intreb cum vom mai putea trece cu lansatoarele electomagnetice la nivelul 3 de dificultate de la expeditie daca bonusurile/atacurile vor scade asa de mult (Valoarea apărării a scăzut de la 200 la 140)?
 

DeletedUser9760

Guest
simi20cip....parerea mea este ca % la atac si la aparare la Lansatoare este foarte corecta(pana la modificari) pe contul ca ele scapa urmatorul atac...Iar ca InnoGames nu au facut o noua era cu full cercetari,e problema lor...
Viitorul artic este prima era cand au pus-o bugati.
Am impresia ca sunt beti de atatia bani care vin la ei in buzunar,si cu timpul isi baga piciorul in joaca, ca si altii
 

DeletedUser2110

Guest
Mă întreb și-i întreb pe developeri,dacă ei recunosc că puterea Lansatorului este dată de o serie de bonusuri:Mănăstire,Turnuri,Ascunzătoarea tigrului,Clădiri, militare sau nu și alte asemenea,de ce nu au configurat puterea armelor din Viitorul Arctic cu un nivel mai sus decât a celor din Viitor,oricare ar fi acestea și au recurs la diminuarea puterii...?! Oare asta nu este doar fațada după care se ascunde intenția,materializată deja,de a îngreuna cu mult șansa unor jucători de a accede prin luptă la finalizarea expedițiilor--de exemplu--și ai obliga să folosească produse și dacă nu le dețin,atunci diamante,recte bani?!
 

DeletedUser7516

Guest
Ha ha ha nu stiu ce sa mai cred eu unul cu 99 % atac si 90 % aparare nu am reusit sa iau nici macar un sector de pe harta continentelor cea ce pana acum o faceam lejer doar pe automat. Sunt de acord cu tine Ivoar si in plus cred ca nu mai au idei cei de la Inno si vor sa traga de timp cat mai mult asta in afara de ce ai spus tu acolo.
 

DeletedUser9711

Guest
pe harta continentala din partea a IV-a Viitorului Arctic primele 4 provincii le-am luat doar cu un tanc pe perna de aer si 7 banditi
totul dat pe manual caci pe automat nu prea ai sansa
 
Sus