Discuții despre versiunea 1.91

DeletedUser9954

Guest
Butonul tavernei va deveni indisponibil daca sunt deja asezat la acea masa, nu mai e loc sau inca nu a trecut timpul ? Sau doar trebuie sa dau cu mouse-ul peste, iar dupa 1-2 secunde imi va zice in text situatia ?
 

Sonarvi

Well-Known Member
de ce cand caut un prieten, nu imi mai arata iconita in dreptul lui in cazul in care imi este vecin sau deja prieten?
 

DeletedUser9760

Guest
  • Acum, veți primi notificări când prietenii vă vizitează taverna, lucru care va fi vizibil și în Istoricul evenimentelor!
UNDE?! eu nu vad nici pana acum careva notificari!
 

DeletedUser10049

Guest
Exista probleme cu statusul tavernelor.
Nu am putut intra in tavernele prietenilor care aveau iconita de disponibilitate si am putut intra in tavernele prietenilor care aveau afisat statusul de ocupat.
in momentul acesta este un talmes-balmes de nedescris.
Poate reusiti sa rezolvati aceste neajunsuri ...
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@VBrevis Noua caracteristică va intra live după ce versiunea nouă va fi introdusă și pe mobil, adică cel mai probabil mâine.

@Grim Știm că există în prezent unele probleme, dar mai util ar fi să ne faceți un tichet la Suport cu exemple, pentru a avea mai multe detalii pentru developeri să descopere cauza și să remedieze erorile. Mulțumesc.
 

Sonarvi

Well-Known Member
fereastra de prieteni e mult mai rea decat inainte. cand cauti un prieten nu iti arata nici daca ti-e vecin sau deja prieten, nu iti arata nici in ce ghilda e... si nu vad rostul acelor propuneri de prieteni, marca facebook... iar lista aceea cu cereri de prietenie la care inca nu s-a raspuns se poate vedea in bara de prieteni de jos, deci e si ea fara nici un rost.
e complet inutila schimbarea
 

DeletedUser1080

Guest
ce update-uri s-au mai facut (si cand), ca vad ca din nou se reseteaza timer-ul la 60 min. dupa ce depasesti limita de 10PF ?
 
Sus